Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] SheHittingMe

SheHittingMe
 Share

Recommended Posts

Miłego Czytania.

1. Nick:

SheHittingMe

2. Imię:

Dawid

3. Wiek:

Mam 14 lat.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Na crafted gram od około 9 miesięcy.

5. Masz mikrofon i TS3?

Oczywiście.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Niestety nie.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

W dni robocze z 3 godziny a w weekend nawet do 7.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Kiedyś dostałem muta za flood i karę za plagiat czego bardzo żałuje i obiecuje że już tego więcej nie zrobię.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Powinniście mnie przyjąć, bo jestem często aktywny na serwerze oraz staram się pomagać osobą które czegoś potrzebują. Znam chyba większość komend co pomoże mi pełnić funkcje Helpera. Jestem miłą osobą ale jeśli ktoś będzie się źle zachowywać to będę umiał tego gracza ukarać. Dobrze idzie mi z ortografią lecz z interpunkcją trochę gorzej ale myślę że umiem się dogadać poprzez pisanie. Możecie mnie też przyjąć bo bardzo lubię ten serwer i chciałbym dołączyć do administracji i dać coś od siebie.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Dawid i mam 14 lat (jak napisałem wyżej) chodzę do 1 klasy technikum na profilu technik informatyk. Żyje i spędzam czas w małym miasteczku w województwie Warmińsko-Mazurskim. Lubię grać w gry takie jak Minecraft, Fortnite i CS GO ale najbardziej lubię grać w Minecraft na tym oto serwerze. Mam 2 psy które bardzo kocham. bo to są moje ulubione zwierzęta. I jeszcze mogę napisać że jestem bardzo niski jak na mój wiek i nie mam mutacji więc niektórzy ludzie myślą że mam z 10 lat.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock (1.17), ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Taka komenda nie istnieje.
- /w zapros nick: Zaprasza danego gracza na wyspę.
- /w pomocnik nick: To jest chwilowa możliwość zaproszenia na wyspę ale dany gracz nadal ma swoją.

- /w zaufany nick: Taki pomocnik ale długotrwały.
- /report: Tą komendą możemy zgłosić danego gracza za np. kradzież w kopalni.
- /w wykop nick: Wyrzuca odwiedzającego gracza z wyspy.
- /skup (dokładna informacja): Po wpisaniu tej komendy pojawia się okienko gdzie można skupywać itemki za walutę serwerową.

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wysp.

Danemu graczowi można dać różne rangi jak np. pomocnik i dawać każdej randze dane uprawnienia.

Komendy wyspy.

-/w: Teleportuje na wyspę.

-/w tp nick: Teleportuje na wyspę gracza jeśli ma tabliczkę [Witaj].

-/w biom: Tą komendą można zmienić biom wyspy za $.

-/w ocen: Można ocenić wyspę na której się znajdujemy.

-/w reset: Tą komendą można zresetować wyspę do pierwotnego stanu.

Warpy.

-/pvp: Teleportuje na arenę PVP.

-/kopalnia: Teleportuje do kopalni dla graczy.

-/kopalniavip: Teleportuje do kopalni dla VIP i SVIP.

-/farma: Teleportuje do farmy z świnkami.

-/farmavip: Teleportuje do farmy dla VIP i SVIP.

-/strefavip: Teleportuje do strefy tylko dla VIP i SVIP.

-/spawn: Teleportuje na spawn.

Pomoc.

-/wiki: Pojawia się okienko z ważnymi informacjami.

VIP i SVIP.

-/fly: Możliwość latania (SVIP).

-/feed: Uzupełnia głód.

-/ec: Przenośny enderchest.

Na serwerze już nie gram, więc nie jestem w stanie określić czy pomagasz graczom, oraz sprawdzić twoje zachowanie, aczkolwiek jak grałem, to nie zauważałem, abyś pomagał. W zdaniach zdarzają się błędy ortograficzne jak i interpunkcyjne.

Jestem na neutral z -.

Edited by oszki
  • Lubię to! 1

Jak poprzednie podanie nie było złe, to te obecne strasznie zniechęca. Przecinków w podaniu nie ma prawie w ogóle, kiedy być powinny. Jest także kilka błędów ortograficznych. Podanie ogólnie jest krótkie, a szkoda, bo wierzę, że stać Cię na więcej. Punkt 13. został, moim zdaniem, niezbyt jasno opisany, i dziwnie wpleciony między komendami, do których też się przyczepię, bo nie ma ich za wiele. 

Jeśli o samego kandydata chodzi, to nie widziałem nigdy, byś pomagał komukolwiek na czacie (to samo było przy Twoim poprzednim podaniu), więc trochę sprzecznie z tym, co napisałeś wyżej i nie miałem okazji zobaczyć wykorzystania Twojej wiedzy w praktyce.

Ostatecznie jestem na nie, lecz mimo to życzę powodzenia!

Edited by water_addict
literówka
  • Lubię to! 1

Ojojoj kogo ja tu widzę zepsułeś sobie zaufanie u ludzi i nie tylko. Kłamstwo co kawałek.

Teraz opiszę lepiej to co odwalasz na tym serwerze 

W dniu 16.01.2022 o 14:15, SheHittingMe napisał:

mam 14 lat (jak napisałem wyżej) chodzę do 1 klasy technikum

Hmmm 14 lat i technikum? Bardzo ciekawe bo wiek w jakim przeważnie idzie się do technikum to 15/16 lat albo i więcej jeśli ktoś nie zdał.

chodzę do 1 klasy technikum na profilu technik informatyk

Czasem parę tygodni temu nie chodziłeś na mechanikę? Hmmm bardzo ciekawe bo kierunek chyba raz się wybiera jak idziesz do technikum.

Dobrze idzie mi z ortografią

Dobrze to ci raczej idzie z okradaniem graczy.

mam 14 lat

nie mam mutacji

14 lat I bez mutacji? Jeszcze bardziej ciekawe bo do mutacji to ty jeszcze daleko jesteś.

Mam 14 lat

14 lat I zachowywujesz się gorzej od osób które mają dziesięć lat?

Dobrze idzie mi z ortografią lecz z interpunkcją trochę gorzej

Technikum i problemy z ortografią i interpunkcją? Ciekawe No chyba że masz dyslekcje w co wątpię 

Możecie mnie też przyjąć bo bardzo lubię ten serwer i chciałbym dołączyć do administracji i dać coś od siebie.

Myślisz że to chociaż trochę zachęca administrację do wzięcia cie do administracji? Bo z tego co wiem to raczej nie.

Znam chyba większość komend

Znasz większość komend a zatrzymujesz się na 23 o które mało kto się pyta bo są bardzo podstawowe?

Moja końcowa opinia jest jasna 

JESTEM NA NIE 

i jeszcze taka rada w dziale jest napisane jasno że dla osób powyżej 14 czy tam 13 roku życia. A ty masz maksymalnie 12 lat więc szanse masz bardzo małe 

• Super 1
  • Haha 3
  • Wow 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy