Jump to content

[ODRZUCONE] [UnBan] mushroomiasty


mushroomiasty
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:mushroomiasty
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Neonyre
3. Długość bana: Na zawsze
4. Data nadania bana:26-01-2021
5. Wyjaśnienie: Dostałem muta za reklame swojego discorda bo chciałem zrobić rekrutacje do swojej bazy 3 godziny wcześniej i za to muta dostałem 24godziny a 3godziny później czyli teraz dostałem bana na zawsze powód, reklama serwera discord, Administrator:Neonyre. Naprawdę przepraszam za to co zrobiłem to się więcej nie powtórzy i dokładnie przeczytam regulamin by więcej nie popełnić żadnych błędów i od razu z góry bardzo dziękuje.
6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chciałbym dostać Unbana ponieważ już na pewno nie popełnie tego typu błedu oraz gram na craftedzie włąściwie prawie od początku tylko kiedyś miałem nick mushroom_exe i chciałęm się też kiedyś ubiegać o posadę w administracji ale teraz niewiem czy mi się uda ale i tak bardzo z góry dziękuje.

 

Edited by mushroomiasty
  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy