Jump to content

[ODRZUCONE] rekrutacjja-moderator przepraszam ze wybralem inna opcje niz moderator ale nie moglem jej wybrac

Fylien2
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Fylson11

2. Imię:Filip

3. Wiek: 16 

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od marca 2021 roku. (na innym koncie)

Spoiler
Spoiler

(przepraszam za ten "spojler")

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Od 3h
do 5h.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na szczescie nie

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem zdania, iż głównym powodem dlaczego mielibyście mnie przyjąć jest tym ze juz Administratorem jestem juz na 4 serwerach(nie aternos)przez prawie 2 lata. bylem bardzo chwalony przez glownych Administratorow

nawet zaskoczyli ze ogarniam tak duzo komendl,przyklady:/pr setrank/setprefix (gracz)np:Moderator,nie popelniam bledow ortograficznych,

10. Napisz coś sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Filip i mam 16 lat. We kwietniu rozpoczelem szkole zawodowa mechanika.Moim przyszlosciowym planem jest kupic sobie wymarzony samochod "Lamborghini Aventador SVJ"oraz wymarzony dom.Moje hobby to piłka nozna oraz motoryzacja.Lubie grac w gry jak :Minecraft,Fifa,Gta V,Forza Horizon 4/5,Cs go.Oto moje sprzety ktore posiadam:Laptop gamingowy

Xbox one s,Telefon.Gram w Minecraft od 7 lat ,bylem wtedy w 6 lub 7 klasie podstawówki.Od tad kiedy bylem w 4 klasie zaczelem nienawidzic podstawowki.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiscie

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy