Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] Materac_Boy

darck3
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Materac_Boy
2. Imię: Czarek
3. Wiek: 14 lat.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Wtedy kiedy wyszła wersja 1.16.4 na crafted.
5. Masz mikrofon i TS3? Mogę rozmawiać tylko przez discord’a. Mam TS3 i mikrofon.(Teraz już tak.)
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak. Ale nie na tym serwerze.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera
 myślę że około 2-3 godz.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie niebyłem.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Staram się pisać zgodnie z ortografią. Jestem miły pomocny i znam się na minecraft. Umiem rozpoznać cheaty szybciej które są podane niżej. Staram się być sprawiedliwy nie ważne jakie są okoliczności. Starałbym się poświęcać bardzo dużo czasu na crafted.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań). Jestem miły lubię naprawiać komputery robię to w miarę często (mam rodzeństwo). Chodzę na harcerstwo mam stopień poszukiwacz/tropiciel/tropicielka. Gram w minecraft od kiedy wyszły banery do gry. Znam się na plugin’ach mod’ach umiem je wgrać na serwer. Lubię jak osoby są miłe i nie krzyczą a potem wyzywają (częste przypadki na crafted).
11. Przeczytałeś/przeczytałaś regulaminy?: Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak,rozumiem.

Niektóre cheaty które znam

•X-ray

•killaura

•jesus

•boatfly
•elytrafly

i inne.

Edited by darck3

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy