Jump to content

[ODRZUCONE] [unBan] Ogarszi

Ogarszi
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Ogarszi
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: xMisieek
3. Długość bana:30 dni
4. Data nadania bana: 28.01.2022 ( Godzina około 19 )
5. Wyjaśnienie: Na sam start powiem że sie przyznaje. Grałem sobie tak jak codziennie na serwerze, postanowiłem obejść trochę grę na skróty stosując cheaty przez co bardzo przepraszam. Obiecuję że nie będę już więcej cheatował na survival extreme 1.17.1 z resztą tak jak na innych trybach już nie będę. Liczę na unbana ponieważ bardzo mi sie spodobał ten serwer i sie dowiedziałem i nauczyłem wiele rzeczy, i poznałem wiele ciekawych i fajnych osób i ogólnie fajne jest te community ponieważ ten serwer jest jakoś taki wyjątkowy. Chciałbym też powiedzieć że stosując cheaty też nie narobiłem wielkiego syfu na serwerze ponieważ nie zabijałem jakoś graczy na cheatach i ogólnie byłem pokojowy a nawet bym powiedział że przyjazny ponieważ wiele osób po drodze otrzymało nawet itemy ode mnie i nawet niektórych uchroniłem bo ktoś ich bił ( głównie nowe osoby koło spawna). Nie wiem co jeszcze mógłbym tutaj napisać tak szczerze więc to koniec, lecz licze na pozytywne rozpatrzenie prośby o unbana. 
6. Dlaczego chcesz dostać unbana? : Ponieważ lubię grać na tym serwerze oraz poznałem tutaj wiele fajnych osób oraz ten serwer nauczył mnie wiele nowych rzeczy głównie związanych z maskowaniem ponieważ serwer ma fajny klimat przez który trzeba sie nauczyć dobrze maskować rzeczy oraz umieć robić dobre kryjówki na np skrzynki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy