Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Kraftszot

Kraftszot
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Kraftszot
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od lata 2020
5. Masz mikrofon i TS3? Mikro jest ale na ts3 nie mg dołączyć
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? tak 
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? 4-5 godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? tak, zdażyło mi się za napisanie zapro do dsc na globalu zamiast na /d chat
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Crafted to miejsce pełne graczy. Nie każdy gracz jest nowy, czy stary. Lecz czasem trzeba pomóc i temu typowi gracza, i temu. Dlatego przybywam z pomocą! Pomagam bardzo dużo :D
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): 8 pomidorów. Tyle jestem w stanie powiedzieć o mojej przyszłości. Lubię grać w Minecraft'a bardzo często, jak i same gry. Mam młodszą siostrę, która mnie strasznie wkurza (xD). No i chyba nie ma tu już nic do pisania.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Jasne

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Jak najbardziej :) (Ś.P. Jan Paweł II)

• Helper [SVE]
W dniu 28.01.2022 o 20:47, Kraftszot napisał:

3. Wiek: 13

minimalny wiek to 14

W dniu 28.01.2022 o 20:47, Kraftszot napisał:

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)

mówi samo za siebie

Na nie

Edited by kesezro

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy