Jump to content

[ODRZUCONE] [propozycja] przywrócenie widoczności wszystkich skarg


FilipekMechun
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: nie rozumiem po co ten podpunkt skoro widać nick, @FilipekMechun
2. Nazwa propozycji: przywrócenie widoczności skarg dla wszystkich graczy 
3. Opis: po prostu przywrócenie widoczności skarg dla graczy 
4. Dlaczego akurat to: Skargi były widoczne od zawsze aż do pewnego czasu (sam nie wiem od kiedy ich nie widać). Według mnie skargi powinny być znowu widoczne i postaram się to potwierdzić poniższymi argumentami.

Po pierwsze gracze gdy widza kogoś kto łamie regulamin, piszą skargi, bo nie widza, ze ktoś już napisał. skróciło by to prace administracji o kilka sekund, minut.

Następnym argumentem będzie moja sytuacja gdzie nie widziałem skargi i nie mogłem przedstawić mojej strony (której nie było)(dla osób które nie wiedza o co chodzi to o to, ze jest skarga za cheaty i ktoś ma swoje nagranie i nie ma jak odpowiedzieć na to, po banie musi pisać o ub/skargę). Po co mam pisać skargę na hugo skoro wszystkie są odrzucane mimo to ze są słuszne moim zdaniem. 

Kolejnym argumentem będzie fakt, że osoby z ranga premium (vip itp.) po prostu ja traci podczas bana, a mogła by nie  tracić gdyby dostarczyła dowody w skardze, ze nie cheatuje.

Według mnie skargi powinny być widoczne dla użytkowników buźka pa. 

 

Nie chciało mi się dawać akapitów, przecinków itp.

  • Super 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy