Jump to content

[ODRZUCONE] [unBan] promily312yt

promily312yt
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: promily312yt
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: VermontPolska
3. Długość bana:30dni
4. Data nadania bana:30-01-2022
5. Wyjaśnienie: grałem i jakiś gracz mnie zabił cały czas zabijał i w którymś monecie nawet nie pomyślałem co Bendzie później i odpaliłem cheaty potem jak wróciłem na spawn i uświadomiłem sobie co zrobiłem chciałem temu graczowi oddać itemy które ze mnie miał zanim go zabiłem cheatami ale go nie znalazłem, bo to steve był i nie widziałem nicku . Bardzo mi żal żal że w ogóle pobrałem te cheaty i je odpaliłem  i zrobiłem taką głupotę przepraszam  ale go nie znalazłem. Zrobiłem głupote wiem i przepraszam i jeżeli jakoś znajdę tego gracza chciałbym mu dać te itemy bo mi teraz głupio. Przepraszam jeszcze raz i przepraszam też Vermont za okłamanie.
6. Dlaczego chcesz dostać unbana? chcę dostać un bana ponieważ uświadomiłem sobie że to jest nie sprawiedliwe i żeby coś osiągnąć trzeba się starać a nie cheatować. Bardzo głupio postąpiłem, teraz mi szkoda bo są tam fajni ludzie i moi znajomi. Przepraszam głupio postąpiłem już usunąłem cheaty i obiecuję że nigdy ich nie pobiorę. I kupiłem na tej jak i na starszych wersjach dużo rzeczy przez moją głupotę szkoda było by je stracić. Jeszcze raz przepraszam obiecuję poprawę.

7. wiem że bany czsowe nie podlegają apelacji ale jest szansa na skrócenie bana do kilku dni ponieważ szkoda troszkę vipa stracić . Fajnie by było jak by dało się skrócić czas trwania do kilku dni bo naprawdę żałuję swoich czynów.

Przepraszam Vermont za skłamanie teraz uświadomiłem że źle zrobiłem że skłamałem :(

Edited by promily312yt
  • Wow 1

• promily312yt changed the title to [unBan] promily312yt
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy