Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] mordunia1921

mordunia1921
 Share

Recommended Posts

1. Nick:mordunia921
2. Imię:Olivier
3. Wiek:14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? około 2lat.
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście, posiadam również discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak. Lecz na mniejszym serverze.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? Około 4/5h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Z wielkim bólem musze przyznać że tak. za cheaty lecz już się zapoznałem z regulaminem i poprawiłem swoje zachowanie.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ jestem osobą pomocną, ale również doświadczoną. Znam dużo wspomagaczy i cheatów i wiem jak im zapobiegać, znam komendy którymi mógłbym  pomagać graczom. Jestem osobą pracowitą i aktywną zapoznałem się z regulaminem wiele razy i wiem co i jak. . Uczciwie bym traktowała każdego gracza. Gram dużo na każdym serwerze jestem znany, i mam nadzieje że lubiany.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Olivier i mam 14 lat. Moim ulubionym zwierzęciem jest pies, ostatnio zaadoptowałem jednego szczeniaczka, którego nazwałem Tina.  Bardzo lubię kolor czarny, niektórzy mówią że jest mi w nim do twarzy. Uwielbiam uczyć się języka angielskiego. Moim marzeniem jest kiedyś polecieć do USA lub Wielkiej Brytanii. Moje hobby to piłka nożna.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?Tak. oczywiście wiele razy.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)?Tak. Jestem tego świadom.

DODAM KILKA CHEATÓW KTÓRE ZNAM 

KillAura – Pozwala na atakowanie osób z dużej odległości, bez patrzenia na nią 

X-Ray – Pokazuje rudy, dzięki czemu można je łatwo znaleźć.

Fast place – Powoduje szybsze położenie bloku niż jest to możliwe 

Speed hack – Umożliwia bieganie z bardzo dużą prędkością.

ChestESP – Umożliwia widoczność każdej skrzynki. 

AutoEat – Automatyczne jedzenie podczas bicia (nie tylko). Działa to tylko wtedy kiedy mamy w ekwipunku jedzenie. 

AntiAfk - Co jakiś czas podskakuje. 

Jesus – Umożliwia chodzenie po wodzie.

Scaffold – Automatycznie kładzie bloki pod naszymi nogami. 

No Slow- pozwala na bieganie szybciej na shifcie i bicie przez tarcze

Reach-powala na bicie z większej odległości kratek

HitBoxes-pozwala na bicie plecami i uderzanie z większą celnością

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy