Jump to content

[ODRZUCONE] HELPER.

dominikmar491
 Share

Recommended Posts

1. Nick: DMO
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Na Crafted gram od ponad roku
5. Masz mikrofon i TS3?: Posiadam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Nie pełniłem podanej funkcji
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? na pełnienie funkcji Helpera bym poświęcił od 3 do 5 godzin dziennie 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nigdy nie byłem karany na serwerze ani na Doscordzie 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ gram w minecraft od 4 lat jestem koleżeński miły oraz pomocny. Pomogę każdemu kto mnie poprosi jestem aktywny na Serwerze oraz nigdy nie miałem problemów z Administracją na Crafted ani na na Discord.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Dominik mam 13 lat moim hobby są gry fotografia oraz muzyka  pochodzę ze Słupska.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane): Komendy są pomocne ale zarówno psujące czasami rozgrywkę nap jak komenda /thru która pozwala na teleportacje przez ścianą.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy