Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie]UwUtakem

UwUtakem
 Share

Recommended Posts

1.nick:UwUtakem.

2. Imię:mam na imię Julia.
3. Wiek:13, 14 za 8 dni.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? na craftedzie(extreme) szczeze mowiac gralam wczesniej na koncie kolezanki ale na swoim koncie gram od 2 dni a tak ogulnie na craftedzie gram z 2 miesiące lub trzy.
5. Masz mikrofon i TS3? tak mam mikrofon i discord.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? nigdy nie pełniłam takiej funkcji.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? 3/4 godzinki w sobotę i w niedziele może nawet 4/5 godzin.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie, Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? bylam 23 razykarana dzisiajraz na zgloszenie obrazliwej dla mnie rzeczy i admin uznal ze to nieodpowiednie uzycie komendy zgłos a drugi raz to za napisanie jednemu goscowi czemu komentuje to podanie
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?jestem skora do pomocy innym bardzo chętnie będę banować cheterow, rozpoznaje również  XRAY ponieważ nawet sama wysyłałam film z xray mojej koleżanki której nie zareklamuje ze względu na rodo :3.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): jestem Julia mam obecnie 13 lat, kończę 13lat 9 lutego 2022 roku i wchodzę w 14 wreszcie koniec pechowej 13 odkąd mam 13 lat zawsze mam pecha wiec mam nadzieje ze póki jest początek lutego(czyli do 9 lutego(moich urodzin)) będę miała więcej szczęścia.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak przeczytalam regulaminy

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach tak jestem świadoma swoich obowiązków.

Edited by UwUtakem

§1.7 Gdy podanie zostanie odrzucone, kolejne możesz napisać dopiero 2 tygodnie po odrzuceniu.

Nie znasz regulaminu, bo go łamiesz. Wiek jest nieodpowiedni. Tamto podanie usunęłaś ze względu na hejt, co sugeruje, że masz bardzo słabą psychike, co na pewno nie pomoże w byciu helperem, a tym bardziej moderatorem czy kid modem.

Jestem na nie.

Edited by ozgi

Imo podanie napisane dla beki więc.... 

Wiek +

Czas gry na Craftedzie - 

Doświadczenie -

Czas na pełnienie obowiązków +

Kary -

Zdania -- 

Ortografia --

Interpunkcja --

+

@ozgi napisał kolejne miejsce gdzie złamała regulamin --

2/13

Na NIE

• Moderator [SKY19]

Usuwasz podania z powodu krytyki, co świadczy o tym, że w przyszłości (nawet w administracji) nie będziesz mogła sobie z nią poradzić, co już jednoznacznie negatywnie o tobie świadczy. Następne podanie po jego odrzuceniu możesz napisać dopiero po 2 tygodniach, a napisałaś je znacznie szybciej, co świadczy o tym, że nie przeczytałaś regulaminów, mimo tego, że tak zadeklarowałaś w swoim podaniu. O nieznajomości regulaminu serwera mówi także ilość twoich kar. Jestem na definitywne NIE.

Edited by Yad_
  • Lubię to! 1

W dniu 2.02.2022 o 10:49, UwUtakem napisał:

szczeze mowiac gralam wczesniej na koncie kolezanki ale na swoim koncie gram od 2 dni

czyli multikonto brak znajomości regulaminu

nawet 4/5 godzin.

na pewno tyle nie bo oczy ci pójdą w pieruny już te 2 godz wystarczy

zgłos

*/admin 

jestem Julia mam obecnie 13 lat, kończę 13lat 9 lutego 2022 roku i wchodzę w 14 wreszcie koniec pechowej 13 odkąd mam 13 lat zawsze mam pecha wiec mam nadzieje ze póki jest początek lutego(czyli do 9 lutego(moich urodzin)) będę miała więcej szczęścia.

jedno zdanie i na końcu odbiega od tematu :/

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak przeczytalam regulaminy

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach tak jestem świadoma swoich obowiązków

Nie widać // wystarczy napisać TAK

Przepraszam że aż tyle napisałem ale jest naprawdę dużo do opinii 

Mam jeszcze parę uwag nazywanie osób komentujących podanie "hejterami" jest nie na miejscu sam nie lubię osób które nadmiernie komentują wszystkie podania ale bez przesady nie można nikogo nazywać konfidentem lub hejterem bo napisał skargę lub ocenił podanie na NIE

• Helper [SVE]

napisanie jednemu goscowi czemu komentuje to podanie

każdy może wypowiedzieć się pod podaniem każdego ._.
nie znasz regulaminów masz słabą ortografię/interpunkcję spędziłaś za mało czasu na craftedzie, napisz podania kopiujesz

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?jestem skora do pomocy innym bardzo chętnie będę banować cheterow, rozpoznaje również  XRAY ponieważ nawet sama wysyłałam film z xray mojej koleżanki której nie zareklamuje ze względu na rodo :3.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): jestem Julia mam obecnie 13 lat, kończę 13lat 9 lutego 2022 roku i wchodzę w 14 wreszcie koniec pechowej 13 odkąd mam 13 lat zawsze mam pecha wiec mam nadzieje ze póki jest początek lutego(czyli do 9 lutego(moich urodzin)) będę miała więcej szczęścia.

na Nie

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy