Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie _Alexdarthx_

Alexdarth
 Share

Recommended Posts

1. Nick: _Alexdarthx_
2. Imię: Aleksander
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 2 lat
5. Masz mikrofon i TS3? tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? nie
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? od 2 do 3 godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? tak przy graniu z kolegą przy używaniu kill aury
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Bardzo lubię pomagać osobom i w mojej ocenie dobrze mi to wychodzi. Napewno angażował bym się w role którą bym miał. Zawsze to było moje mażenie. Zawsze chciałem być kimś więcej niż zwykłym graczem. Zapewniam że odam się całym sercem w zadanie 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem osobą kreatywną i lubię spędzać czas na powietrzu jak i grać w minecrafta.  Jestem osobą o zmiennym charakterze i potrafie w jeden dzeń mieć doła czy coś podobnego prze 2 dni a potem mi to mija. Lubie pomagać osobm i uszczęśliwia mn pozytywny efekt. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak z 5 razy
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: dodanie gracza do działki zawsze może budowac
- /d dodaj: gracz może budować (tylko kiedy jesteś online)
- /d polacz: połączenie działek 
- /d ban: zbanowanie gracza na działce
- /d chat: chat który odczytują gracze będąc na działce 

Edited by Alexdarth

Zły tytuł wątku, co wiąże się z nieznajomością regulaminu, a mimo to piszesz, że przeczytałeś go pięć razy. Interpunkcja i ortografia na pewno nie jest twoją mocną stroną. Estetyki brak. Komend nie dość, że mało, to jeszcze są słabo opisane. Zdania w punktach 9 i 10 są niezadowalające, głównie przez to, że nie ma ich tyle ile jest wymagane. Kara za cheaty też jest minusem. Jestem na nie, pozdrawiam!

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

• Alexdarth changed the title to Podanie _Alexdarthx_
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy