Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] antigab

antigab
 Share

Recommended Posts

1. Nick: antigab
2. Imię: Antoni
3. Wiek: 13 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Gram od ponad 2 lat.
5. Masz mikrofon i TS3?

Tak, mikrofon nie dawno kupiłem dobrze działa i TS3 mam.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Tak mam swój serwer dobrze ogarniam tą funkcje mam kolegę który ma dobrze rozbudowany serwer.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Tak od 1,30 godz do 2.30 godzin.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Tak jakby zaszła zutuacja że dostałem bana na zawsze za multikonto ale go nie miałem bo było nieporozumienie takie, że ja mam komputer z bratem czasami gram na jego komputerze dlatego.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Nie oskarżam ludzi o byle co, dobrze ogarniam minecraft, mam dobre oceny z polskiego z czego wynika dobra ortografia. Lubię graczy na Craftedzie z czego wspieram niektórym biednych graczy. Jestem lubiany na trybach Crafteda i dostaje też różne prezenty. Pomagam też graczom na chacie jak piszą o pomoc.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Gram w piłkę nożną będę zakładać kanał na YT i Twichu. Bardzo lubię grać na Craftedzie i serwerach bed wars. Chodzę do 7 klasy, mam dużo znajomych, przyjaciół. Mam brata i siostrę, mamę i tatę. Mam też dużą aktywność na rowerze.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Oczywiści, że tak nawet 2 razy.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Dodajesz gracza który może niszczyć lub budować kiedy nie ma cię na serwerze.
- /d dodaj: Dodajesz gracza który może niszczyć i stawiać bloki kiedy jesteś na serwerze, lecz kiedy cię nie ma na serwerze to nie może nic robić.
- /d polacz: Łączysz działki ze sobą, tylko muszą być obok siebie.
- /d ban: Banujesz gracza na działce, znaczy to, że ten gracz nie może już wejść na twoją działkę.
- /d chat: Jest to chat działki, znaczy to, że tylko gracze którzy są na działce widzą tą wiadomość

Znam oczywiście wszystkie komendy tylko pisało, że można wypisać wszystkie a ja wypisałem wymagane dlatego nie piszcie, że nie ma wszystkich komend jak coś mogę wypisać wszystkie.

32 minuty temu, Fredeeek_ napisał:

W podaniu napisałeś, że masz 13 lat, lecz na profilu masz napisane, że będziesz miał 22 lata. Ortografia i interpunkcja jest słaba. Staż na plus, lecz nie opisałeś dodatkowych komend. Jestem na nie. Powodzenia!

nie mam 22 lat zobacz dokładnie tylko 13 XD?

8 minut temu, NeonVell napisał:

Kłamstwo w profilu od razu idzie na minus. Zdania w punktach dziewięć i dziesięć są nie rozbudowane. Estetyki po prostu nie ma. Komendy są słabo opisane i jest ich mało. Chyba nie trzeba wymieniać dalej? Jestem na nie, pozdrawiam!

Nie są słabo opisane tylko dobrze i nie pisało, że trzeba wszystkie wypisać więc no

Nie znasz podstawowych zasad interpunkcji, czasami zdarzają się też u Ciebie błędy ortograficzne. Zdań jest bardzo mało (jeżeli dobrze liczę w punktach 9. i 10. nie ma nawet pięciu wymaganych) oraz są słabo rozbudowane. Jeżeli dobrze rozumiem punkt 8. to nastąpiło współdzielenie konta, co jest zabronione, więc nie było to tylko nieporozumienie. Komendy ograniczyłeś do minimum.

Przykro mi, ale jestem na nie.

Edited by water_addict

W dniu 3.02.2022 o 13:37, antigab napisał:

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Nie oskarżam ludzi o byle co, dobrze ogarniam minecraft, mam dobre oceny z polskiego z czego wynika dobra ortografia. Lubię graczy na Craftedzie z czego wspieram niektórym biednych graczy. Jestem lubiany na trybach Crafteda i dostaje też różne prezenty. Pomagam też graczom na chacie jak piszą o pomoc.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Gram w piłkę nożną będę zakładać kanał na YT i Twichu. Bardzo lubię grać na Craftedzie i serwerach bed wars. Chodzę do 7 klasy, mam dużo znajomych, przyjaciół. Mam brata i siostrę, mamę i tatę. Mam też dużą aktywność na rowerze.

Jeśli to są rozbudowane zdania to ja jestem ksiądz.

Definitywnie na NIE

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy