Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] startowy

startowy
 Share

Recommended Posts

1. Nick:startowy
2. Imię:Bartosz
3. Wiek:13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 2018
5. Masz mikrofon i TS3? tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?tak
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? tak 2-3h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? moze za przypadkową reklame ale serio
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?na wielu serwerach byłem w adm np. serwer jubixa, hurka, moj i nie tylko moja najwyższa ranga admin wiele razy mi sie podanie na adm tu ale niestety mi sie nie udawało myśle że sie serio nadaje (sorry że to nie rozbudowane zdania ale nic mi  nie wpadlo do głowy) 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):nazywam sie Bartosz mam 13 lat mieszkam w  woj pomorskim 6 lat chodziłem na karate interesuje sie informatyką i motoryzacją (troche mam za uszami ale chce się poprawić) dużo podróżuje po kraju gram u was na serwerze 4 lata wiem co sie działo i dzieje
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: ta osoba która jest zaufana to może robić różne rzeczy na mojej działce nawet gdy mnie nie ma na serwerze
- /d dodaj: ta osoba która jest dodana może budować na działce gdy jestem na serwie
- /d polacz:łączy twoje działki !kiedy sa obok cb!
- /d ban:banujesz na działce
- /d chat:taki niby chat działki cos takiego
-/d ocen: oczeniasz dzialke
-/strefavip: tp cie na strefe vip

-/tpa nick: tepania sie do kogos
-/fly: latanie (dla svip i adm)
-/feed: najedzenie postaci (vip,svip i adm)
-/heal: tylko dla adm
-/tpaccept: pozwala na zaakceptowanie tp
-/tpdeny: pozwala nie zaakceptowac tp
DLA ADM
-/kick powod: kick z serwera
-/tempmute nick czas powod: ban na kilka dni lub tygodni
-/ban nick: perm
-/mute nick: mute na zawsze

• Haha 1

Podanie krótkie oraz ciężko się je czyta, zdania bardzo słabo rozbudowane i jest ich mało, nie napisałeś nawet pięciu wymaganych w podpunktach 9. i 10. Nie widzę większych problemów z ortografią, ale nawet największe podstawy zasad interpunkcji leżą. Komend jest niewiele i są średnio opisane. Na nie, pozdrawiam.

Na sam start wita nas brak estetyki, czyli minus. Ortografii i interpunkcji brak. Jeśli chodzi o kary, to nie wiem jak można coś reklamować przez przypadek myślę, że zrobiłeś to umyślnie. Zdania słabe, nawet nie ma wymaganych. Komend mało i są one słabo opisane. Jak zacząłeś wypisywać komendy administracji mogłeś się postarać i napisać ich więcej. Jestem na nie, pozdrawiam.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy