Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Tabliczki

dawidawi123456
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: dawidawi123456
2. Nazwa propozycji: Tabliczki
3. Opis: Dokładna nazwa pluginu to PaySign znajdziecie w internecie filmy/informacje.
Plugin różni się tym od /pay kwota, że tabliczka wysyła sygnał redstone, przez co np. można byłoby tworzyć płatne drzwi do jakiegoś miejsca bez interakcji z właścicielem wyspy.
Tabliczka z napisem np. /pay - nick - kwota + wiadomość tylko do Ciebie na czat. Jeszcze na przykład z tyłu tabliczki jak ktoś
zapłaci to może iść sygnał redstone przez 1 sek. Jeśli ktoś dla testów kliknie tak jak by chciał sam wpłacić to ma wygląd taki jak na dołączonym zdjęciu
i dodać wiadomość "Otrzymałeś (kwota) z tabliczki przez (nick).
4. Dlaczego akurat to: Według mnie to świetny pomysł. Brakuje czegoś takiego, można zrobić automatyczne drzwi itp.

image.png.e58e441ed25e5a9fc64033f13fd60c88.png

Edited by dawidawi123456
  • Super 1

Plugin różni się tym od /pay kwota, że tabliczka wysyła sygnał redstone, przez co np. można byłoby tworzyć płatne drzwi do jakiegoś miejsca bez interakcji z właścicielem wyspy. Trochę chaotycznie rozpisane, aczkolwiek ja jestem neutral.

• Lubię to! 1

W dniu 7.02.2022 o 17:16, Yad_ napisał:

Wydaje mi się to zbędne, jest przecież komenda /zaplac nick kwota, co wydaje się znacznie prostsze niż robienie jakichś mechanizmów. Jestem na NIE.

Myślałem o zrobieniu automatycznej zarabiarki (z wykorzystaniem kur) mam już samą zarabiarkę ale żeby z niej skorzystać trzeba pisać z właścicielem wyspy mam już zaplanowany mechanizm który będzie działał przy wykorzystaniu tych tabliczek. Jest jeszcze możliwość bezosobowego kasyna.

Moim zdaniem argument że coś jest niepotrzebne jest trochę dziwny; każde ułatwienie jest zaletą. Sam fakt że mało osób z tego bedzie korzystac nie jest wart tego by nie dać takiej możliwości tym osobom. Poza tym tymi tabliczkami będzie chyba wygodniej dawać donejty.

Na TAK

Osobiście uważam, że jest to faktycznie ciekawy pomysł dla osób lubiących mechanizmy, ale jednak nie wszyscy potrafią to robić.. Na serwerze jest komenda /zaplac lub /pay (jak kto woli) i używanie tych komend jest na pewno prostsze dla wielu graczy, do tego też już wszyscy się przyzwyczaili. Dodatkowo sam o tym pluginie wcześniej nie słyszałem, może on nie być zoptymalizowany (nie być dostępny na wersję 1.17.1 lub po prostu posiadać wiele wad). Nie wiem czy w kwestii takich rzeczy można zaufać losowej osobie, ale fajnie że rzucasz taką propozycją. Moja opinia co do twojej propozycji jest Negatywna, ale jeszcze raz dodam, że jest to ciekawa perspektywa (może na jakiś inny tryb/edycję, które na pewno powstaną).

• 1 month later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy