Jump to content

[ogloszenie] sprzedam wyspe

Malaysia
 Share

Recommended Posts

@ozgiJak się przyjrzysz na ss widać że wszystkim po trochu, choć najbardziej lapisem.

Co do oferty: @Malaysia  jaka cena by ci odpowiadała? Czy SVIP na jakiś tryb na 30dni starczy? Lub masa ruletek cg? Odrazu mówię że kupiłbym tą wyspę dla swojej siostry. Czy cena wyspy ma tez wliczać ity na niej typu bloki surowców i te w skrzynkach ogóle (czyli że nic nie bierzesz)? Jeśli tak, to jestem skłonny zapłacić więcej.

Warunki sprzedaży ów wyspy są z mojej strony tylko takie podsumując : 0 innych członków wyspy i rozsądna, uczciwa cena.

Edited by _MisterSax

On 2/9/2022 at 2:23 PM, ozgi said:

Za jaką kwote jesteś w stanie ją sprzedać? Dodatkowo pytanie, czym wbijany poziom. Trapdoorami / lapisem / redem. Potrzebuje tej informacji.

tak jak napisalam- zbieram h/o. 

18 hours ago, _MisterSax said:

@ozgiJak się przyjrzysz na ss widać że wszystkim po trochu, choć najbardziej lapisem.

Co do oferty: @Malaysia  jaka cena by ci odpowiadała? Czy SVIP na jakiś tryb na 30dni starczy? Lub masa ruletek cg? Odrazu mówię że kupiłbym tą wyspę dla swojej siostry. Czy cena wyspy ma tez wliczać ity na niej typu bloki surowców i te w skrzynkach ogóle (czyli że nic nie bierzesz)? Jeśli tak, to jestem skłonny zapłacić więcej.

Warunki sprzedaży ów wyspy są z mojej strony tylko takie podsumując : 0 innych członków wyspy i rozsądna, uczciwa cena.

takze musicie sie dogadac, z mojej strony dopowiem tyle, ze bardzo duzo wydalam na ta wyspe, ten azjatycki budynek z neta budowalam, weic moge to przebolec, ale troche zeszlo na to. Odpowiada mi kazda forma zaplaty, ale nie gram zbytnio na serwerze. Moze svip sklonilby mnie do tego lub jakas dobra kwota TYLKO NA SKY 1.17. Nie zabieram nic ze skrzynek, ale raczej nic cennego tam nie znajdzie sie, moge podeslac fotki na dc. Malezja#6544 zapraszam do kontaktu

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy