Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] kubsonv32

kuwaironx
 Share

Recommended Posts

1. Nick:kubsonv32

2. Imię: Kuba.
3. Wiek: 14 rocznikowo 15.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Za miesiąc będzie 3 lata .
5. Masz mikrofon i TS3? TS3 mam Mikrofon też .
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak na mniejszych serwerach i na 1 Większym .
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? od 3 do 4 godzin .
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Można mi zaufać jest wyrozumiały i sprawiedliwy ,wiem jak karać .Mam bardzo dużo wolnego czasu i nie mam co z nim zrobić a lubię pomagać graczom gdy jestem na serwerze staram się odpowiadać na pytania graczy zadawane na czacie .Nie wchodzę w kłótnię gdy ktoś się zemną kłóci albo mu odpuszczam albo odchodzę mam też cierpliwość do graczy którzy pierwszy raz grają w Minecrafta staram im się wytłumaczyć na czym polega ten tryb .Bardzo dobrze znam ten tryb i jego komendy bo gram na nim odkąd wyszedł tylko na innym koncie ponieważ miałem błąd z moim obecnym kontem przez co nie mogłem wchodzić na żadne serwery . Zawsze staram się  dotrzymywać danego słowa poza tym jestem uparty w pozytywnym znaczeniu jeśli ktoś każe mi coś zrobić to nie odpocznę dopóki tego nie wykonam

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem kuba mam 14 lat i mieszkam na podkarpaciu moimi zainteresowaniami są sport komputery i terrarystyką .Aktualnie posiadam 5 gatunków zwierząt  są to Gekon lamparci ,Gekon osiężny, Agma Brodata, oraz młodego kameleona, jest to moją pasją zajmuję się nimi od paru lat i to kocham. Lubię też grzebać w komputerach kupuję jakieś stare lub zepsute komputery i obudowy i składam wieczorami komputer na którym aktualnie gram śmiga bardzo dobrze a jest zrobiny z 4 laptopów za 1400zł łącznie. Uprawiam sport rano biegam po szkolę jeżdżę ze znajomymi rowerami a wieczorami jak jest już chłodniej i nie robię nic przy komputerze gramy w nogę na boisku .Lubię też grać w minecrafta szczególnie na Trybach pvp ,skyblock ,czy survival .Ogólnie jestem miły i lubię poznawać miłych ludzi szczególnie takich z którymi mogę dzielić swoje pasje . W weekendy pomagam mojemu wujkowi w jednym z jego serwisów komputerowych .Chciałbym dostać rangę helpera żeby pomagać innym graczom chociaż wiem że to tylko ranga bo można pomagać i bez niej ale wolałbym żeby wszyscy to tak oficjalnie wiedzieli 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Naturalnie 
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock (1.17), ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: taka komenda nie istnieje 
- /w zapros nick: zaprasza gracza do nas na wyspę 
- /w pomocnik nick: dodaje do naszej wyspy pomocnika który może nam pomagać w budowie (ta komenda jest dostępna tylko dal vip/svip0

- /w zaufany nick: umożliwaia na dodanie do wyspy gracza który nie traci swojej wyspy ponadto jest on dodany na stałe do wyspy (komenda dla svip0
- /report:  komenda dokładniej  /report nick powód zgłasza gracz który łamie regulamin np. kradnie rudy w kopalni 
- /w wykop nick: wyrzuca gościa z najesz wyspy 
- /skup (dokładna informacja): na skupie możemy sprzedawać itemy które zdobyliśmy mamy tam możliwość sprzedania w konkretnych ilościach ,gdy kliknemy kółkiem od myszy sprzedajemy tyle ile możemy i ile mamy w eq

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wyspy  .system drużyn  polega na tym że  mamy na wyspie gościa pomocnika  zaufanego członka wspołlidera i lidera każdemu możemy przypisać specjalne ustawienia pod komendą /w ustawienia  możęmy też awansować członków drużyny komendą /w awans daje mu to 1 wyszy poziom w drużynie 

• Lubię to! 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy