Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] yLotun_

Lelek
 Share

Recommended Posts

1. Nick:

yLotun_
2. Imię:

Leo
3. Wiek:

12 w tym roku 13 (Do tego odniosę się później)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Już prawie dwa lata
5. Masz mikrofon i TS3?

Tak, posiadam również discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Tak, niestety serwer nie aż tak znany jak crafted.pl
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)?

Od 2 do 4 godzin, zależy od danego dnia oraz okoliczności.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Na serwerze niestety kilka razy zostałem wyciszony.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Na craftedzie gram już sporo czasu, znam wiele osób oraz umiem pracować pod presją.

Znam wiele wspomagaczy, także umiem je z łatwością wykrywać. Z prawie dwuletnim doświadczeniem grania na craftedzie znam wiele pomocnych administracji komend.

Lubię pomagać graczom oraz staram się pomagać dążyć im do celu. Gram w minecrafta już kilka dobrych lat, a więc mam duże doświadczenia.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Leo oraz mam 12 lat. Lubię grać w minecrafta, przekształcać pluginy, jak i również robić textury.

W wolnym czasie zajmuje się akrobatyką, oraz mam zamiar w przyszłym roku zapisać się na wolontariat. Chodzę do 7 klasy oraz uczęszczam na dodatkowe zajęcia z angielskiego. Wydaje mi się, że szybko potrafię się uczyć. Moimi ulubionymi przedmiotami jest Informatyka, oraz WF co nie oznacza, że innych także nie lubię. Staram się żyć jak najaktywniej, funkcje helpera bym pełnił najczęściej wieczorami.

:3 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)?

Tak

Cheaty które znam

Killaura - Pozwala bić graczy bokiem, przez ściane

Critical - zadaje uderzenia krytyczne bez podskoczenia

Hitbox - Powiększa hitbox danego gracza

Crystal aura - wysadza najbliżej postawiony kryształ endu

fly - pozwala na wzniesienie się ponad ziemie

spider - umożliwia wchodzenie po ścianach

No slowdown - pozwala na jedzenie nie przerywając czynnosci zjesc

dolphin - dale efekt delfina

speed - zezwala na szybsze bieganie

x-ray - zezwala na widzenie surowców przez ściany

[dodatkowy punkt]

Wiem jako iż jestem za młody patrząc na wymagania wiekowe, ale mam nadzieje na tzw "wyjątek" który nie występuje za często.

Pozdrawiam Lelek

Edited by __Lelek__
  • Super 7

• Lelek changed the title to [podanie] yLotun_

Widać błędy interpunkcyjne np. pluginy, jak i (oraz wiele więcej)

54 minuty temu, __Lelek__ napisał:

pluginy jak i

Nie spełniasz wymagań (min. 13 lat), cheaty są podstawowe i obszernie znane. Na nie.

Kacperr_ dobrze wyjaśnił resztę. ^^

Dodatkowo po głębszym researchu forum odnalazłem dużo więcej kar, o których już nie raczyłeś wspomnieć. 

Edited by Bassu_
Edit
  • Przykro mi 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy