Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Simon_Pro. Prośba o helpera

Simon_Pro
 Share

Message added by dircioch,

Przeniosłem: Creative > Ogłoszenia graczy -> Rekrutacja Creative.

Recommended Posts

1. Nick:Simon_pro
2. Imię:Szymon
3. Wiek:13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 3lat
5. Masz mikrofon i TS3? Niestety nie mam TS3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? 
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? ze 2,30h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nigdy nie byłem karany.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Bardzo lubię pomagać administracji, to moje marzenie. Wiem że za proponowanie serwa ban. Teraz podam warny i muty: Przeklinanie mute, Ograza graczy mute, Pisanie na chat spawnu warn. Cheatowanie ban i hackowanie. Nigdy bym nie skrzywdził bym serwa
10. Coś. o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Jestem miły dla graczy i lubię pomagać. Nigdy nie przeklinałem i nie dostałem bana. Ja lubię pomagać administracji z rzeczami. Tak bardzo mam marzenia o bycia chociaż helperem. Nigdy nie obrażałem graczy i to było dla mnie okrutne. 
11 Przeczytałeś/aś regulaminy? Przeczytałem.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj:  Zaufanie graczowi na działce i dacie mu budowanie na zawsze, nawet gdy ciebie niema.
- /d dodaj: Dodaje gracza do budowy ale nie może budować gdy ciebie nie ma.
- /d polacz: Do funkcja dla vipa która łączy działki.
- /d ban: Banuje gracza na twojej działce.
- /d chat: Prywatny chat działki (jak jesteś na d 12,122 to działka 290,120 nie widzi tego)

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy