Jump to content

[PRZYJĘTE] [PODANIE] nikibogata12

nikibogata123
 Share

Recommended Posts

1. Nick: nikibogata12

2. Imię: Nikola 

3. Wiek: 16

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 3 lat tak na moje oko. 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, do niedawna na serverze mojej koleżanki 

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? 3/4h tygodniowo a w weekend 4/5h z nie dużymi wyjątkami 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Z tego co pamiętam, nigdy nie byłam karana. 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Mam duże chęci do pomagania graczą i administracji. Traktuje wszystkich tak samo. Lubię spędzać czas na serverze extreme. Znam parę dobrych cheatów których gracze używają na minecraft/extreme. Myślę że gracze mnie lubią. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Nikola. W tym roku kończę 17-ście lat. Lubię grać w minecraft. Bardzo często gram na serverze extreme.Bardzo lubię pomagać graczą. Jestem aktywna na serverze extreme na discordzie i TS3. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przynajmniej kilka razy 

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak i mam do tego duże chęci. Lubię pomagać graczą. Od dziecka gram w minecraft i myślę że dobrze bym się sprawdzała w roli Helpera.

PARĘ CHEATÓW

1. X-ray - Pozwala znaleźć różne rudy jak np: ruda diamentów. 

2. Jezus - Umożliwia chodzenie po wodzie. 

3. ChestESP - Pozwala zobaczyć różne skrzynki. 

4. KillAura- umożliwia nam atakowanie osób z dużej odległości, bez patrzenia na nią. 

5. Speed hack - Umożliwia bieganie z bardzo duża prędkością. 

6.Scaffold – Automatycznie kładzie bloki pod naszymi nogami. 

7. AntiAfk- Co jakiś czas podskakuje. 

8. AutoEat - Automatyczne jedzenie podczas bicia, działa to tylko wtedy kiedy mamy jedzenie w ekwipunku. 

• Haha 3

W dniu 7.02.2022 o 15:23, nikibogata123 napisał:

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, do niedawna na serverze mojej koleżanki 

Na końcu zdania stawia się kropkę.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? 3/4h tygodniowo a w weekend 4/5h z nie dużymi wyjątkami 

Poprawna pisownia to „niedużymi”, brakuje też przecinka przed „a w weekend”, poza tym kropka na końcu zdania.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Mam duże chęci do pomagania graczą i administracji. Traktuje wszystkich tak samo. Lubię spędzać czas na serverze extreme. Znam parę dobrych cheatów których gracze używają na minecraft/extreme. Myślę że gracze mnie lubią. 

Liczba mnoga - graczom. Zdania powinny być rozbudowane, a nie na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej, zwłaszcza, iż pisałaś, że masz 16 lat.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Nikola. W tym roku kończę 17-ście lat. Lubię grać w minecraft. Bardzo często gram na serverze extreme.Bardzo lubię pomagać graczą. Jestem aktywna na serverze extreme na discordzie i TS3. 

Prawie te same błędy, co wyżej.

Podsumowując, niemalże całe podanie jest do poprawy, a wnioskując po wcześniejszych odpowiedziach, troche w nim nakłamałaś. Jedyne, co tutaj jest na plus, to lista wspomagaczy.

Jestem na nie.

Mam nadzieję, że ostatnie jej podanie zostało przyjęte przypadkowo.

Estetyka podanie -

Składnia zdań - 

Nie znam - 

Cytat

Jestem aktywna na serverze extreme na discordzie i TS3

Na swoim koncie discord masz kilkadziesiąt wiadomości wysłanych na serwerze discord Crafted Official.

Myślę, że TymeQ napisał resztę, na nie.

Edited by Lezoree

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy