Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie]Vitally0

Vitally0
 Share

Recommended Posts

1.Vitally0
2.Emil
3.15
4.Od kilku miesięcy
5.Mam mikrofon/TS/DC
6.Pełniłem funkcję helpera przez rok a potem serwer upadł
7.Około 3h
8.Nie byłem
9.Mam tendencję do czytania chatu i nie oceniam ludzi po randze. Potrafię być wyrozumiały, sprawiedliwy i cierpliwy wobec graczy. Nie dyskryminuje kobiet ani ludzi o innej karnacji. Znam się na komendach w minecraft. Lubie pomagać ludziom w potrzebie.
10. Jestem kulturalny, cierpliwy, pracowity. Gram w minecraft od wielu lat, znam dużo mechanik i odróżniam cheaty od skillów. Staram się pisać bez błędów ortograficznych i pouczam ludzi, którzy je popełniają. Znam język angielski na wysokim poziomie.
11.Przeczytałem
12./w usun - usuwa wyspę
   /w zapros nick - wysyła zaproszenie do członkostwa wyspy
   /w coop nick - tworzy wyspę dla kilku graczy
   /report - zgłaszasz problem do helperów/adminów
   /w wykop nick - usuwa osobę z drużyny wyspy
   /skup - sprzedajesz itemy typu Bruk, nasiona, drewno

Edited by Vitally0
  • Haha 2

Wiek + 
Czas + 

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć - 

Coś o sobie - 

14 minut temu, Vitally0 napisał:

/w usun - usuwa wyspę  - Nie ma takiej komendy 
   /w coop nick - tworzy wyspę dla kilku graczy - Dodaje tymczasowo do wyspy poki nie wyjdziesz wpiszesz /w uncoop <nick> <- Tylko dla  Vip/Svip
   /w wykop nick - usuwa osobę z drużyny wyspy - Wyrzuca odwiedzającego z wyspy 
   /skup - sprzedajesz itemy typu Bruk, nasiona, drewno  - Nie jest to dokładna informacja 

Nie dodałeś swoich komend - 

+

Dzisiaj padło takie oto pytanie

image.png.da0d3522613478bee7eef653692b17ca.png

Przyszły Helper powinien wiedzieć o tym, nie sądzisz?

+

Twoja propozycja 

image.png.be73039c77a6811afea8311382f527ba.png

Na NIE

Powodzenia! 

Edited by HUBlS

9 godzin temu, Vitally0 napisał:

A to ile ty masz lat skoro 2 lata temu pisałeś 13 a w tym napisałeś "13 rocznikowo" 

pozdrawiam ;)

Mordeczko, co to w ogóle jest za odopowiedź? Bardzo słabe zachowanie.

9 godzin temu, Vitally0 napisał:

./w usun - usuwa wyspę

Brak znajomości komend.

Jestem na nie.

Bardzo mnie bawi, że ludzie w większości przyczepiają się do komend, a jest tyle innych cudownych powodów wpływających negatywnie na rozpatrzenie twojego podania. Jestem na nie, lecz dam ci małą radę - następnym razem nie idź na łatwiznę.  

Krótkie zdania, a szkoda, bo nie są złe. 'Bruk' nie jest jakąś szczególną nazwą, by musiał być z wielkiej litery, poza tym nie widzę błędów w pisowni. Najpoważniejszym potknięciem jest to nieszczęsne /w usun, które wcale wyspy nie usuwa. Myślę, że mógłbyś trochę lepiej zaznajomić się z serwerem i następnym razem napisać nieco dłuższe zdania.

Jestem na nie z małym plusem na zachętę do ponownej próby :P

Witaj

Powiem w skrocie. Moim zdaniem punkty powinny wygladac w podaniu nastepujaco:

1. Nick:

A nie jak w twoim przypadku po prostu pisać "1.", moim zdaniem utrudnia to Administracji przyjmowanie twojego podania. Zdania są dosyc male, komendy wystepują tylko te wymagane.

Jesli moglabym sie odniesc jeszcze do zdan to zdania są z kilku slow, a mialy byc dosyc rozbudowane. Jestem na Nie, aczkolwiek zycze Ci powodzenia!

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy