Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] szymerowskijuzek

szymerowskijuzek
 Share

Recommended Posts

• Moderator [SVE]

1. Nick: szymerowskijuzek

2. Imię: Adam

3. Wiek:  14

4. Coś o sobie (maksymalnie 5 zdań): Mieszkam w Zielonej Górze, moimi zainteresowaniami są granie w gry oraz tworzenie grafik. W wolnym czasie gram w gry takie jak Valorant, CS:GO i Apex Legends.  Mam kotka oraz pieska, bardzo lubię spędzać z nimi czas.

5. Jak długo zajmujesz się grafiką: 2 miesiące

6. Obowiązkowe prace:   Obowiązkowe

7. Inne prace:  dodatkowe

• Super 7

Dobrze, postaram się to podanie ocenić szczerze. Podanie samo w sobie jest okej, rekrutujesz na grafika, więc nie ma ono jakiegoś wielkiego znaczenia. Przejdźmy do grafik...

Spoiler

Grafiki dodatkowe:

1. Jest dobrze, ale nic trudnego.

2. Wydaje mi się, że to zwykły screen gry, z dodatkowymi shaderami, ale mogę się mylić.

3. Takie... jak zwykły screen z gry, nic specjalnego.

4. Nie podoba mi się, dziwnie to wygląda.

5. Bardzo ładne :D
6. Jak dla mnie, wygląda to tragicznie. Wszystko zlewa się ze sobą i wygląda.... no nie za specjalnie.

Spoiler

Grafiki obowiązkowe:

1. Mnie się podoba.

2. Szczerze to nic specjalnego, 10 minut zabawy w gimpie, ale jest okej.

3. Bały tekst tak jakby zlewa się z tym drugim i nie wygląda to zbyt ciekawie.

4. Obramówka bardzo pixelowa, ale tak to jest dobrze.

Spoiler

Podsumowując: Grafiki są takie średnie (6/10), aczkolwiek wydaje mi się, że powinieneś dostać szansę, ponieważ dużo nauczyłbyś się w towarzystwie lepszych i bardziej doświadczonych grafików. Jestem na tak z -.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy