Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] odis9

odis90
 Share

Recommended Posts

1. Nick:odis9
2. Imię:karol
3. Wiek:14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?od 1.14.4
5. Masz mikrofon i TS3? mami sprawny mikrofon i ts3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? tak lecz na mniejszym serwerze kolegi 
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? 7/10
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? niebyłem karany
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? ponieważ jestem miły dla graczy dużo czasu poświęcam na grę na serwrze crafted.pl chciałbym pomagac innym graczom w potrzebie np jesli ktoś ich więzi w wymmieniarkach jestem aktywnym graczem i fajnie jak bym został helperem bo lubie ten serwer  
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):część jestem Karol mam 14lat lubię pływać jeździć na koniu grać na crawted.pl interesuje się informatyką i ogólnie lubię brdzo różne sprty gram w siatkówkę i wygrywam zawody w nią wsmie to tyle wieze że zostane kiedyś helperem surwiwal extreame
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? TAK 2 razy

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)?TAK lubie graci na 1.14.4 1.17.1 1.16 na 1.15 niezbyt ale jeśli będe musiał to będe też tam wchodził

• Super 1
  • Haha 3

W dniu 8.02.2022 o 11:36, odis90 napisał:

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? ponieważ jestem miły dla graczy dużo czasu poświęcam na grę na serwrze crafted.pl chciałbym pomagac innym graczom w potrzebie np jesli ktoś ich więzi w wymmieniarkach jestem aktywnym graczem i fajnie jak bym został helperem bo lubie ten serwer  
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):część jestem Karol mam 14lat lubię pływać jeździć na koniu grać na crawted.pl interesuje się informatyką i ogólnie lubię brdzo różne sprty gram w siatkówkę i wygrywam zawody w nią wsmie to tyle wieze że zostane kiedyś helperem surwiwal extreame

Przepraszam, ale czy to jest 5 rozbudowanych zdań? Jestem na Nie

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy