Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] janiejempieroguw

janiejempieroguw
 Share

Recommended Posts

1janiejempieroguw

2 Hubert1 

3 13 prawie 14 

4 rok

5 tak

6 nie ale znam sporo komend dla helper kidmod .moda admina

7 dziennie  z 7h

8 tak na forum plagiat bo mi się nie chciało pisać podania i też zostałem ukarany za napisanie za  przed upływem   2 tygodnie 

9 znam sporo komend zarówno graczy rang premium administracji   uczę  się w szybkim tempie na serwie jestem bardzo pomocny  (na serwie jestem afk więc nie jestem wstanie pomóc  każdemu  muszę   odetchnąć  mimo to ze toxic ocean jest miłym i spokojnym trybem sporo się  dzieje radzić sobie w pracy z graczami innymi oraz gdy osiągać sukcesy w administracji 

10. nazywam się Hubert, mam 13 prawie 14 lat i chodzę  do 7 klasy . w przyszłości  planuje iść na kierunek programista ponieważ dla mnie informatyka jest najciekawsza i trochę o nim wiem . w Minecrafta gram od 2015 r. jest to moje dotychczas ulubiona gra do moich zainteresowań należą m.in informatyka chemia plastyka muzyka dotychczas największym problem sprawia mi angielski , z którego mam najgorsze oceny ( a kto nie ma xd).

11 tak przeczytałem 

12

/w ulepszyć np większą liczbą ludzi dodanych na wyspę lub generatory na 

- /w lider oddanie komuś wyspy

- /w coop  czasowe dodanie do wyspy dla (vip.svip)

- /w wartość sprawdzenie ile pkt do levelu wyspy dany blok doda

- /w reset resetowanie wyspę z eq usuwają się ale w ec nie 

- /pomoc choroba pokazuje w jaki sposób można być chorym  lub chorób unikać

- /craftingi pokazuje wszystkie craftingi dostępne  na serwerze na rzeczy pomocne dla ludzi

- /aukcje pomoc  aukcja pomaga sprzedanie przedmioty żeby się ludzi licytacja   aukcje historia pokazuje co się kupiło ja aukcji aukcji sprzedaj pakiet sprzedaż zbioru  przedmiotu  które  się wybiera 

- farma tam dla graczy jest darmowe jedzenie

- farmavip dla graczy z VIP i svip

- kopalnia tam można zdobyć surowce 

- kopalniavip tam jest lepszy drop surowców 

- regulamin tam jest napisane czego nie wolno 

Edited by janiejempieroguw

Niejednokrotnie widziałam jak na czacie oszukujesz, wyzywasz graczy. Oszukujesz na temat rozdania itemów.

Mało czytelne podanie.

Ortografia i Interpunkcja troszeczkę zniechęcają do czytania.

Niestety, nie ma takiej komendy jak /w usun - zresetować wyspę może tylko/w reset.

Na minus jest również, opisanie tylko komend wymaganych.

Niestety jestem na nie. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia :).

18 godzin temu, janiejempieroguw napisał:

8 tak na forum plagiat bo mi się nie chciało pisać podania i też zostałem ukarany za napisanie za  przed upływem   2 tygodnie 

"Nie chciało mi się pisać" Na nie

Naturalnie, jestem na nie, następnym razem proponowałbym używanie przecinków; a i odpowiadając na twoje pytanie - ja mam przyjemność należeć do tego wąskiego, twoim zdaniem, grona z dobrymi ocenami z angielskiego X). 

Edited by Sushi

Powiem tak:
Ortografia -

Zdania -

Komendy + ale strasznie mało.

Czytelność -
Wiek +

Czas +
Kary -

W dniu 8.02.2022 o 19:09, janiejempieroguw napisał:

na serwie jestem afk więc nie jestem wstanie pomóc  każdemu

Helper nie może af'czyć. Jest to karane degradem (chyba).

Niestety, ale zdecydowanie na NIE

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy