Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] ch1llwagon

SynDiabla
 Share

Recommended Posts

1. Nick: ch1llwagon

2. Imię: Mikołaj

3. Wiek: 15

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 2017 z przerwami.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, miałem rangę budowniczego na tym serwerze.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? Zależy ile będzie trzeba, tyle żeby skończyć na czas 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Kilka mutów za wulgi, global ban za łamanie regulaminu (1,5 roku temu). Pewnie coś jeszcze by się znalazło, chociaż od unbana nie przypominam sobie abym dostał jakąś kare.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że moje umiejętności budowania są lepsze niż przeciętnego gracza. Pełniłem już role budowniczego na tym serwerze z budowlami na znacznie niższym poziomie. Jestem w stanie podzielić się pracą między kilka osób. Jestem terminowy, a gdy nie uda mi się czegoś skończyć na czas informuje wcześniej. Myślę, że zawsze dodatkowe ręce do roboty będą przydatne zwłaszcza jak na serwerze grono budowniczych jest bardzo małe.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Interesuje się motoryzacją, militariami, niektórymi stylami w architekturze i piłką nożna. Jestem komunikatywny i poukładany, mam duży dystans. Mam także zamiłowanie do pirotechniki. Moim ulubionym jedzeniem jest kiełbasa z grilla i jajka. Często spędzam też czas na mieście ze znajomymi.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś): Nie mam nic na działce.

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz): https://twitter.com/ch1llwagon

14. W jakim stylu najczęściej budujesz? Fantasy, choć buduje czasem w sci-fi i organicznym.

Edited by SynDiabla
  • Lubię to! 7
  • Super 5
  • Wow 3

2 godziny temu, Hugo napisał:

Wyślij jakieś screeny bez renderów/shaderów. W portfolio za dużo nie ma.

Do kiedy mam czas + czy to ma być mała struktura czy coś większego? (rozumiem, że mam coś dobudować?)
W każdym razie daje screeny budowli w mc: 

Spoiler

s7.png.57596859eb80653e4e76a5a77b5130ad.png

Spoiler

s1.png.5042a064334bb026b74fc0c463af58a7.png

Spoiler

s3.png.a4ba87c43b68655673951009c6e92c01.png

Spoiler

image.thumb.png.fe18a6cb0efc6838aa187cfad56220e4.png

Edited by SynDiabla
  • Przykro mi 2

Spoiler
21 godzin temu, SynDiabla napisał:

Nowa budowla, na życzenie bez shaderów 

Ukryj zawartość

image.thumb.png.c215f85a5ac4280e86cd05febb43f8be.png

Mega mi się podobają budynki, nieco mniej teren, niby są różne kolory i zróżnicowana rzeźba, a jednak wygląda to bardziej jak kurtka moro niż pustynia. Brakuje mi krzaczków, albo czegoś drobnego, dobrze też wyglądałyby płynniejsze przejścia między kolorami. 

Wejdźmy jednak na twittera - co rzuca się w oczy, to że bardzo ładnie robisz rendery - niewątpliwie jest to dobra umiejętność, choć nie wiem czy super potrzebna na craftedzie. Poniżej widzę kolejną budowlę - bagienny las. Znowu wydaje mi się, że nieco brak drobnych rzeczy na dole. Bardzo ładny kształt mają małe wyspeki - ich kolor też jest ciekawy, jak i kolory wody (choć wydaje mi się, że bez shaderów byłoby nieco zbyt mozaikowo). Drzewa mają ciekawe igiełki, jednak osobiście uważam, że lepiej wyglądałyby gdyby były bardziej smukłe. Do kolejnego terraformingu nie mam większych uwag, generalnie całkiem estetyczna praca, może ładnie wyglądałaby z lekkim wygładzeniem. Latająca wyspa to niewątpliwie bardzo odważny dobór kolorów, podobają mi się tam zwłaszcza drzewa i fioletowy świecący portal. Świetnie wyglądają też światła na sznurze między budynkami. Same wieżyczki mają ładny kształt, jednak znowu mogłyby być smuklejsze. Bardzo dobrze nawiązują one do kolorów otoczenia, jakkolwiek nie jest to moje wymarzone zestawienie kolorów, doceniam Twoją konsekwencję w powziętej decyzji. Do ostatniego, nowoczesnego budynku nie mam uwag - jest pięknie rozświetlony, ma ciekawe kolory. Świetny kształt bryły dobrze komponuje się z niestandardowymi oknami, anteny na dachu stanowią ładne dopełnienie konstrukcji; jednym słowem budynek bardzo mi się podoba. Po głębszej refleksji nieco żałuję, że nie zrobiłeś żadnego elementu ozdobnego po boku i nie ma dedykowanego otoczenia, ale generalnie praca naprawdę fajna.

Ostatecznie jestem między neutralem+ i tak z minusem, bo w sumie masz spory potencjał, jednak brak mi małych i średnich budowli, detali; wyraźnie stawiasz na duże rzeczy. Powodzenia!

Edited by Rev
  • Lubię to! 2

14 minut temu, Rev napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Mega mi się podobają budynki, nieco mniej teren, niby są różne kolory i zróżnicowana rzeźba, a jednak wygląda to bardziej jak kurtka moro niż pustynia. Brakuje mi krzaczków, albo czegoś drobnego, dobrze też wyglądałyby płynniejsze przejścia między kolorami. 

Wejdźmy jednak na twittera - co rzuca się w oczy, to że bardzo ładnie robisz rendery - niewątpliwie jest to dobra umiejętność, choć nie wiem czy super potrzebna na craftedzie. Poniżej widzę kolejną budowlę - bagienny las. Znowu wydaje mi się, że nieco brak drobnych rzeczy na dole. Bardzo ładny kształt mają małe wyspeki - ich kolor też jest ciekawy, jak i kolory wody (choć wydaje mi się, że bez shaderów byłoby nieco zbyt mozaikowo). Drzewa mają ciekawe igiełki, jednak osobiście uważam, że lepiej wyglądałyby gdyby były bardziej smukłe. Do kolejnego terraformingu nie mam większych uwag, generalnie całkiem estetyczna praca, może ładnie wyglądałaby z lekkim wygładzeniem. Latająca wyspa to niewątpliwie bardzo odważny dobór kolorów, podobają mi się tam zwłaszcza drzewa i fioletowy świecący portal. Świetnie wyglądają też światła na sznurze między budynkami. Same wieżyczki mają ładny kształt, jednak znowu mogłyby być smuklejsze. Bardzo dobrze nawiązują one do kolorów otoczenia, jakkolwiek nie jest to moje wymarzone zestawienie kolorów, doceniam Twoją konsekwencję w powziętej decyzji. Do ostatniego, nowoczesnego budynku nie mam uwag - jest pięknie rozświetlony, ma ciekawe kolory. Świetny kształt bryły dobrze komponuje się z niestandardowymi oknami, anteny na dachu stanowią ładne dopełnienie konstrukcji; jednym słowem budynek bardzo mi się podoba. Po głębszej refleksji nieco żałuję, że nie zrobiłeś żadnego elementu ozdobnego po boku i nie ma dedykowanego otoczenia, ale generalnie praca naprawdę fajna.

Ostatecznie jestem między neutralem+ i tak z minusem, bo w sumie masz spory potencjał, jednak brak mi małych i średnich budowli, detali; wyraźnie stawiasz na duże rzeczy. Powodzenia!

Rendery akurat nie są moje, ale przekaże osobie która je wykonywała. Zgadzam się, część budowli mogłem zrobić lepiej, jednak teraz za późno na zmienianie. Co do detali to może i tak, nie ma jakoś super dużo, tak jak napisałaś wolę znacznie bardziej budować większe struktury niż pojedyncze domki. Co do wszystkich którzy mieli uwagi co do otoczenia - budując większy projekt w grupie budowniczych otoczenie itp się planuje przed, w przypadku gdy ja buduje sam wole zbudować kilka budowli pokazujących ogólne umiejętności, a teren by wyszedł po drodze. 

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy