Jump to content

ban ... ??

Prorobot123_
 Share

Go to solution Solved by Adikkk,

Recommended Posts

witam chciałbym się poskarżyć, dostałem bana za teleportacje perłami w wymieniarkach ale to nie byłó tak!! 

typ dał mi koksa i powiedział żebym go nauczył tak robić no to pokazałem mu a jak zaczoł nagrywać to już zaczołeem pokazywać nie fajnie że film zrobił wtedy kiedy robiłem tpa a nie kiedy pisał że da mi koksa :< ban na 5 dni rozumiem ale czy to jest aażżż takie złe ? dużo jest filmów z udziałem moim i SynkaWorld potwierdzi że ja oq gracz i nie mam cegły na spacji zrozumiee to że powinniście łapać cheaterów a nie typów co sie tepają perłami :<

• Haha 1

19 minut temu, Kacperrr_ napisał:

Dodam, że możesz to zrobić w dziale "Skargi" danego trybu na forum (Serwery -> Tryb (np. Creative) -> Skargi).

Pamiętaj, aby zastosować wzór działu (widoczny od razu po wejściu w dział "skargi") oraz odpowiednio zatytułować wątek: [skarga] nick_oskarżonego

dziękuje będę już wiedzieć na przyszłość ;D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy