Jump to content

[ODRZUCONE] podanie Prorobot123

Prorobot123_
 Share

Recommended Posts

1.Nick: Prorobot123
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 14 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 2020r.
5. Masz mikrofon i TS3?  - tak 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak na innych serverach.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)?  w tygodniu 3/4h weekendy 5/6h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? byłem karany za cheaty (x ray 1.15sve)
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym dołączyć do drużyny administracji ponieważ zauważyłem duże ubytki takie jak: nie mutowanie graczy, nie banowanie graczy z widocznymi cheatami. Mam seta na sve1.16 a tam jest najwięcej cheaterów więc bym wiedział który to cheater a który nie. Każdy gracz wie jakie to uczucie kiedy klepie się na Pvp z odpałem i potem ginie na pvp od cheatera. Z drugiej strony lubię pomagać ludziom ciekawi mnie taka odwrotność życiowa. Pomaganie ludziom w grze to nie spotykana robota więc chciałbym ją zaliczyć ;D.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej mam na imię Bartek i bardzo interesuję się programowaniem i chciałbym w przyszłości zostać programistą gier. Mam duże doświadczenie w tym co robię bo chodzę na kursy dla programistów. Lubię grać w koszykówkę i siatkówkę. Można powiedzieć że jestem dziwny bo jednego dnia cały dzień gram albo programuję a drugiego spędzam intensywny czas na dworze z kolegami i koleżankami.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak przeczytałem regulamin.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? 

tak jestem tego w pełni świadomy.

rodzaje Cheatów które kojarzę

Killaura- zadaje o wiele więcej serduszek i bije z dalekich kratek , może też atakować przez ściany.

fly- umożliwia latanie 

flyboat- umożliwia latanie łudką na bardzo dalekie kratki  (bardzo popularny cheat na sve1.16)

aim bot- gracz trafia innego gracza nie celując w niego  (bije plecami ;o)

speed hack- bardzo szybkie poruszanie się 

x-ray- pozwala patrzeć przez bloki i wyszukiwać np: złoża diamentów i baz

hit box- powiększa hit boxy danego gracza 

elytrafly-latanie elytrą bez fajerwerek mając efekt z fajerwerkami

minimap-pokazuje graczy i zwierzęta 

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Przykro mi 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy