Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] ItzzDogger

Dogger9YT
 Share

Recommended Posts

1. Nick: ItzzDogger.

2. Imię: Dominik.

3. Wiek: 14.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na tym serwerze grywam od dwóch lat.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam oba.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Owszem, na trzech, nie tak znanych serwerach.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? Myślę, że w weekendy spędzałbym nad tym o wiele więcej czasu niż w dni powszednie. Jednak ograniczam się do czasu 3-5 godzin.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Owszem. dostałem raz bana za posiadanie x-raya, jednak było to parę dobrych lat temu. Od dłuższego czasu nie korzystam z żadnego rodzaju cheatów i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o muty, to również parę takowych dostałem, głównie za żartobliwe wyzwiska z moimi przyjaciółmi.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Na tym serwerze, jak dobrze już wiecie, gram bardzo długo. Co oznacza że jestem doświadczonym graczem i znam ten serwer jak własną kieszeń. Myślę, iż jestem w miarę rozpoznawalny, co ułatwi mi pracę z ludźmi na tym serwerze. Nie mam problemów z ortografią i interpunkcją, co jest bardzo przydatne w roli helpera. Jestem osobą stonowaną i opanowaną, nie toleruję słów wulgarnych, oraz agresji wśród innych. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Dominik i od urodzenia mieszkam w Olsztynie. Uczęszczam na treningi pływackie, przez co również jeżdżę na różnorakie zawody z tym związane. Często wychodzę z domu wieczorem, by podziwiać zachody słońca, oraz piękno natury mnie otaczającej. W czasie wolnym spotykam się z nielicznym gronem moich przyjaciół, razem nigdy się nie nudzimy, zawsze znajdziemy sobie jakiś sposób na nudę. Staram się udoskonalać moje zdolności artystyczne, jednak nie zawsze mam na to wystarczającą ilość czasu.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak.

13. Przykładowe cheaty, które znam:

1. X-ray - Pozwala na widzenie bloków przez ścianę.

2. Chest ESP - Zaznacza najbliższe nam skrzynie.

3. Spider - Zezwala na wspinanie się po ścianach.

4. Reach - Zwiększa zasięg uderzeń.

5. Antyknock - Zezwala na nie odpychanie gracza.

6. AutoMine - Zezwala na kopanie automatyczne.

7. Flight - Zezwala na latanie.

8. AutoWalk - Zezwala na automatyczne chodzenie.

9. Jesus - Zezwala na chodzenie po wodzie.

10. Panic - Wyłącza wszystkie cheaty automatycznie.

11. SafeWalk - Ochrania gracza przed upadkiem.

12. Criticals - Każde uderzenie gracza jest krytyczne.

13. Kaboom - Bloki wokół gracza zostają wysadzone.

14. Kill Aura - Automatycznie uderza graczy obok ciebie z wielu kratek.

15. Scaffold Walk - Ustawia bloki pod graczem automatycznie.

16. Boat Fly - Zezwala na latanie łódką.

17. FastBreak - Szybsze kopanie bloków.

Edited by Dogger9YT
  • Lubię to! 1
  • Super 4

Nie widzę żadnych błędów ortograficznych, ani interpunkcyjnych. Podanie bardzo mi się podoba i z tego co widzę spełniasz wymagania na owe stanowisko. Myślę, że warto dać Ci szanse. Jestem na tak, pozdrawiam.                                                                      

Edited by zHaren
  • Lubię to! 1
  • Super 1

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy