Jump to content

Budowla - pokój


xWikaa__
 Share

Recommended Posts

Według mnie jest to bardzo słaby interior domku, można to było zrobić lepiej np. zamiast ściany beczek piecy i innych tego typu bloków można byłoby zrobić coś customowego np. szafkę z telewizorem albo  coś w tym stylu. Szafa (?) - piece otoczone książkami, strasznie  to do siebie nie pasuje. Patrząc na czas trwania budowli i to jak wygląda dziwi mnie, że tyle Ci to zajęło. Popracuj jeszcze trochę nad tym, poszukaj inspiracji np. w Internecie i przebuduj je na swój własny sposób. 

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak imago wyżej wspomniał, budowla jak na swoje rozmiary budowana bardzo długo. Całość wydaje mi się napchana, byleby było więcej. Z kolei też każdy element budowli nie pasuje do swojego sąsiada, co też daje efekt "byleby więcej". Podsumowując postaraj się popracować nad umiejscowieniem poszczególnych bloków, żeby nie wyglądało to tak sztucznie, powodzenia dalej! 

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy