Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] SheHittingMe

SheHittingMe
 Share

Recommended Posts

1. Nick:

SheHittingMe

2. Imię:

Dawid

3. Wiek:

Mam 14 lat.

4. Coś o sobie (maksymalnie 5 zdań):

Mam na imię Dawid (jak napisałem wyżej) i mieszkam w małym miasteczku w województwie Warmińsko-Mazurskim. Chodzę do 1 klasy technikum na profil technik informatyk. Interesuje się i robieniem grafik komputerowych. W wolnym czasie gram w gry komputerowe takie jak: Minecraft, Fortnite i Liga Legend. 

5. Jak długo zajmujesz się grafiką:

Około 9 miesięcy.

6. Obowiązkowe prace:

https://imgur.com/a/swzk44Y

7. Inne prace:

https://imgur.com/a/QBPxoBi

• Haha 1
  • Wow 1

Witaj!

Z przyjemnością ocenię twoje: "prace na zgłoszeniowe na stanowisko odpowiedzialności jaką jest rola Grafik"

. 1. Twoje prace nie są wystarczające ładne żeby nawet wymuszono dać ci szanse na te stanowisko odpowiedzialności. (Odpowiedzialności na rangę Grafik), nie oszukujmy się, oraz nie kryjmy tego... Grafiki są bardzo bardzo proste, banalne aż... Każdy mógł by to zrobić, a nawet lepiej.. Twoje "Prace" Nie namawiają mnie żeby dać ci pozytywną ocenę twoich "prac". Nawet 7/8 latek by zrobił może lepsze. 

. 2. Jak widzę na "prace obowiązkowe" np. na 1 - pierwszą ... To już jestem zdecydowany dać Tobie ocenę Negatywną nawet nie patrząc na kolejne, bo to nie oszukujmy się, można to przewidzieć że tak dalej będzie kiepsko. Ta twoja 1 grafika na prace obowiązkowe.. No bądźmy szczerzy... Takimi grafikami nie pisze się podania. Porównaj prace twoje a innych doświadczonych utalentowanych grafików serwera/forum crafteda. Jak napisałeś... Zajmujesz się grafiką od 9 miesięcy. Może trochę poczekaj , pooglądaj bardziej jak inni graficy robią te piękne dzieła ... I spróbuj jeszcze raz za tak około kilka miesięcy. (I napiszę, nie obrażaj się, na moją opinię, bo to jedynie Moje Zdanie Moja Opinia, Każdy Może Mieć Inną, I nie mam na celu ciebie tą opinią moją prowokować, obrażać czy coś.. (Piszę to jakby co) ). 

. 3. Jak widzę na grafikę obowiązującą nr. 4... To chce powiedzieć tylko: (Serio? ) Pokazując tą grafiką (Która trzeba bardzo wiele zmienić, ulepszyć ) dajesz na rekrutacje? Według mnie.. Te robione grafiki twoje to jest na "odwal się" "Zrobię byle jak i może się uda hah" ///...

No sorry ale na to ta grafika wygląda.. Serio tylko czarne tło i banalnie robiony napis "Cat" bez efektów? I chyba to robiłeś na Paint czy jakiś inny nie odpowiedni ogarnięty program żeby to wyglądało lepiej... No ... Patrząc na twoje... "grafiki" a te wspomniane wyżej i tą którą napisałem" To naprawdę według mnie nie masz szans żeby te podanie było Przyjęte... 

.4. Widzę na grafikach, tylko skiny... I mam myśli podejrzenia... Czy to nie jest z neta? Czy to nie jest kopiuj wklej (Bardzo trochę ulepszeń) i już na rekrutację to dać? Jak tak to jest... To jest śmieszne... Niż fajne.. Bo to zwykły może być Plagiat... tylko trochę ulepszony obraz.. 

.5. Tak samo mam zastrzeżenia bardzo mocno negatywne do prac dodatkowych.. Te prace w ogóle nie nadają się według mnie na stanowisko Grafika.. 

To jeszcze... nie ten czas... 

Więc ostatecznie pozostawię ocenę... 

Cytat

Jestem na Wielkie Nie z - . 
Lecz życzę Powodzenia i miłego dnia! 
Pozdrawiam. 

/UqGames_

• Wow 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy