Jump to content

[Pytanie]Spawner szlam (nie obrażając)na sky1.17

Bercia2019
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Proszę o pomoc ze spawnerem szlamów, za nic nie potrafię znaleźć informacji w necie do której pokierował mnie KM na sky1.17

Postawiłam już spawner poniżej 16 poziomu, bo niby wcześniej miałam za wysoko(info z netu) i nadal nie działa.

Nie chodzi mi o wydane pieniądze na jajka spawnujące, tylko czy w ogóle jest to możliwe, aby mieć taki spawner na tym trybie?

Będę wdzięczna za odpowiedź...

Nie spodziewam się pomocy, bo nikt nie wie.

Mimo wszystko pozdrawiam i dziękuję za uwagę

Edited by Bercia2019

• Bercia2019 changed the title to [Pytanie]Spawner szlam (nie obrażając niemagiczne dziewczęta)na sky1.17

Według mnie problemem jest biom bagienny. Na innym trybie musi on być, żeby slime się respiły z spawnera, może tak samo jest na sky17. Na nowym skyblocku nie ma możliwości zmiany biomu na bagienny, dlatego najprawdopodobniej taki spawner nie jest możliwy.

16 minut temu, Maslo_Maxym napisał:

Według mnie problemem jest biom bagienny. Na innym trybie musi on być, żeby slime się respiły z spawnera, może tak samo jest na sky17. Na nowym skyblocku nie ma możliwości zmiany biomu na bagienny, dlatego najprawdopodobniej taki spawner nie jest możliwy.

Tylko to trochę bez sensu, to jajko w sklepie,  a szlamy się spawnują bez spawnera. Edki z Endu i z nimi nie ma takiego problemu :(

Teraz, Pijana_Lama napisał:

slime są wyłączne na craftedzie bo ,, szkodzą innym graczą " słowa hugo

Matko , a co powie na Fantomy. Eh

• Haha 1

• Bercia2019 changed the title to [Pytanie]Spawner szlam (nie obrażając)na sky1.17
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy