Jump to content

[ODRZUCONE] prosba o unbana

holmesik
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:holmesik
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:technokatoik
3. Długość bana:permanentny
4. Data nadania bana:12.02.2022
5. Wyjaśnienie:dostalem bana za czity ale nie wiem naczy chyba wiem ale nie jestem pewien bo chyba mnie ktos nagral naczy nie mnie poniewaz mialem wlam na konto npisalem juz 5 dni temu przed banem to vermontowi taka sytuacja miala miejsce prawie cale ity mi zniknely. Sposob w ktorym odzyskalem konto jest ciezką sprawą bo niejaki _theksiadz_ lub puszek_okruszek lub jego ksywa rusek wlamal mi sie na konto odsykalem konto dając mu 20zl psc i myslalem bylo minelo az tu nagle wchodze na serwer czekam sobie w kolejce i bagle okazuje sie że ban no xd takie jest moje zdanie jezeli sie myle poprosze o odpowiedz za co mam bana i tez jezeli ja cos przeskrobalem BARDZO bardzo chce przeprosic administracje i na 2 raz juz miesjca na taką sytuacje nie bedzie.
6. Dlaczego chcesz dostać unbana? poniewaz bardzo lubie grac na tym serwerze i lubie zawierac nowe znajomosci jezeli chodzi o graczy grających na tym serwerze bardzo przepraszam adminow czyli miedzy innymi technokatoika za to że jednak musial poswiecic czas na takich jak ja przepraszam i bardzo prosze o unbana badz skrucenie bana i moge nawet zapisac 5 albo wiecej kartek A4 ''nie będę czitować na crafted.pl'' prosze o odpowiedz z gory bardzo dziekuje pozdrawiam holmesik

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy