Jump to content

[ODRZUCONE] Unban Dublii

Dublli
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:Dublli
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Hugoo
3. Długość bana:30dni
4. Data nadania bana:12.02.2022
5. Wyjaśnienie:uzuwałem wspomagaczy
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?-Chciałbym prosić o unbana. I przyznam się używałem wspomagaczy typu tracker i nametags nigdy nie użyłem killaury czy innego syfu. Ale czemu ja niemoge mieć przewagi nad innym kto tego używa. Np mam dużo dowodów ze pewien gracz ma wspomagacze bo ile razy sie na mnie wkopywał czy wiedział gdzie ja jestem i jakie mam enchant na zbroji. I czemu przez takiego typa mam ginąć??. Wydałem dosyć dużą sumkę na ten server i nie chciałbym tego stracić. Dlatego obiecuje poprawę i przyżekam że jak ban mi się skończy lub go skrócicie, nie będe używał żadnych wspomagaczy i to mogę wam obiecać. Myślę że weźmiecie to poduwage i przykład który podałem i rozmyślicie moją prośbę bo jednak gdy mam bana strasznie mi się nudzi bez crafted. 

Dziękuję i pozdrawiam. 

Edited by Dublli

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy