Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] PowerP

PowerP
 Share

Recommended Posts

1. Nick: PowerP
2. Imię:Paweł
3. Wiek: 14 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? : od 2019 
5. Masz mikrofon i TS3? tak mam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? jeśli chodzi o crafted to nie ale na swoich serwerach na których grało po 50 graczy miałem właściciela
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? : 1.14.4-  2-3 g dziennie 1.15.1- 1-1,5 g dziennie  1.16.1- 1-2g dziennie
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?       na  TS3 nie bylem karany ale bylem na forum i na discord za wpisy nie zgodne ze wzorem  na discord nie pamiętam ale mam ban już nie pamiętam za co
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? - Ponieważ chciał bym pomagać graczą bo lubię pomagać i mam dobre serduszko. Chciał bym zobaczyć jak to jest miec jakąś rangę na większym serwerze takim jak crafted a nie na takim na którym gra 30 osob czy 50.Umiem dostrzegać konflikty pomiędzy graczami, oraz szybko znaleźć osobę, która zaczęła konflikt.Chcę pomóc reszcie administracji w wykonywaniu pracy. Gram dużo czasu w minecraft więc moge dużo czasu poświęcić na serwerze
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
Hej nazywam sie Paweł ,mam 14 lat gram w minecraft od 2017 roku. Lubię grać w gry mam dużo ambcji i pomysłów co można ulepszyć/stworzyć/zmienić.Moim hobby jest informatyka lubię przesiadywać dużo czasu przed komputerem.Lubie pomagać ludzią chyba że ktoś jest dla mnie nie miły to mu nie pomogę ale nie w przypadku kiedy jestem helperem albo modem lub wyższą rangą.Umiem w miarę dobrze angielski, lubię też Niemiecki.
(nie przeszedłem jeszcze mutacji heh)
11../ Przeczytałeś/aś regulaminy?
Tak, Oczywiścię.
12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)?
Czywiścię, że tak.
                                                                         Znane mi:
                                                        CHEATY/WSPOMAGACZĘ
X-ray - Pozwala widzieć rudy przez ściany

Kill aura - Pozwala bić bokiem, tyłem i przez ściany

Fly - Jak sama nazwa wskazuje pozwala latać

Reach - Pozwala bić z dalszej ilości kratek niż normalny gracz

Criticals - Pozwala bić samymi obrażeniami krytycznymi

No fall - Nie daje obrażeń od upadku

Jesus - Umożliwia poruszanie się po wodzie

Aim assist - Nakierowuje celownik na najbliższą osobę

Highjump - Wyższe skakanie

Nuker - Automatyczne niszczenie rzeczy naookoło siebie

Anti knock - Nie zostajesz odepchnięty od uderzenia gracza/moba

Spider - Chodzenie po ścianach 

Edited by Pablo_YT
błędy

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy