Jump to content

[ODRZUCONE] [PODANIE] nikibogata12

nikibogata123
 Share

Recommended Posts

1. Nick: nikibogata12

2. Imię: Nikola

3. Wiek:16 

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od około 3 lat 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak do nie dawna na serverze mojej koleżanki (mniej znanym) 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3/4h tygodniowo w weekendy 4/5h z nie dużymi wyjątkami 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Z tego co pamiętam nie. 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem bardzo aktywna na freebuild. Wydaje mi się że gracze mnie lubią. Pomagałabym gracza jak i administracji. Znam różne komendy. Znam cheaty których ludzie używają na minecraft. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): mam na imię Nikola. Mam 16 lat rocznikowo 17. Lubię grać w minecraft i jeździć konno. Jestem na Biol-chem. Lubię zwierzęta. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście. 

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

- /d zaufaj: Dajesz uprawnienia do swojej działki wybranej osobie. 

- /d dodaj: Dodajesz wybraną osobę do działki. 

- /d polacz:  Można połączyć parę działek w jedną jeżeli ma się VIP lub SVIP. 

- /d ban: banujesz wybraną osobę. Ta osoba nie może wejść na twoją działkę. 

- /d chat Włącza chat działki

CHEATY

KillAura- umożliwia nam atakowanie osób z dużej odległości, bez patrzenia na nią. 

Speed hack - Umożliwia bieganie z bardzo duża prędkością. 

Scaffold – Automatycznie kładzie bloki pod naszymi nogami. 

AntiAfk- Co jakiś czas podskakuje. 

AutoEat - Automatyczne jedzenie podczas walk

• Haha 1

Cytat

Jestem Na Oczywiste na: Nie z +,+

Powody: 

Estetyka - 

Zdania  -

Wiek  +

Kropki (Na końcu zdania) : Wynik: [BRAK] : -

Komendy zdecydowanie na Wielki -

Naprawdę... Ogromnym minusem jest również czas... Tylko 4 godz. Tygodniowo? 4h!? Yoo.. To Bardzo Mało czasu... : ocena: -, -, i jeszcze raz -------

Ortografia ... No Słaba. Nie oszukujmy się. -

Cytat

Podsumowanie:

Według mnie, Droga Panno... Nie nadajesz się jeszcze na tą rolę... 

Życzę Powodzenia! I życzę miłego dnia

Pozdrawiam /eviksen

Edited by eviksen

Pani już podziękujemy. Jestem na nie. Jak dla mnie to to podanie jest stworzone po prostu nie poprawnie. Ortografia, interpunkcja, estetyka, długość podania oraz m.in. ilość komend mówi na twoją niekorzyść. Jedyne co można powiedzieć pozytywnego o twoim podaniu to to, że wiek na + i może staż.

Zacznijmy od tego, że mój staż jest dość długi, a na serwerze nie widywałem Cię (może zmieniło się coś w ostatnich dwóch tygodniach). Spełniasz wymagania wiekowe i moim zdaniem jest to jedyny plus w twoim podaniu. Zdania są bardzo krótkie jak na osobę, która ma 16 lat, poza tym we wzorze jest dokładnie napisane, że wymagane jest minimum "5 rozbudowanych zdań". Nie używasz przecinków, zauważyłem również, że zaczęłaś zdanie małą literą, zaś w Twoim podaniu na Helpera SVE znalazłem kilka błędów ortograficznych. Nie wiem czy wybierasz zdania, w których napiszesz kropkę na końcu, czy po prostu nie znasz zasad interpunkcji, przykłady:

21 godzin temu, nikibogata123 napisał:

Tak do nie dawna na serverze mojej koleżanki (mniej znanym) 

3/4h tygodniowo w weekendy 4/5h z nie dużymi wyjątkami

banujesz wybraną osobę.

Co do kar też nie znamy dokładnie Twojej "kartoteki", ale z tego co widziałem gracze pisali, że zabijałaś graczy na /sur, co jest zakazane w regulaminie, a w podaniu o tym nie wspomniałaś. Nawet jeśli zapomniałaś o takowym przewinieniu to jest opcja edytowania podania i możesz z niej skorzystać (gracze Ci przypomnieli o twoich karach). Dodatkowo @Kacperrr_ wkleił linki do skarg na Ciebie, dlaczego nie wspomniałaś o oszukiwaniu podczas wymiany czy floodowaniu?
Teraz przejdę do komend, które opisałaś. Jest ich mało oraz są moim zdaniem słabo opisane. Nie wiem też dlaczego piszesz w swoim podaniu o cheatach, helper nie potrzebuje żadnej wiedzy na ten temat. Podsumowując całość, moja ocena jest Negatywna, ale życzę Ci powodzenia!

• Lubię to! 2

12 godzin temu, pastel0wa napisał:

Ale to zachowanie moja droga jest żałosne 

Możesz tak uważać ale, mówienie tego co się zna to nie jest żałosne. 

18 godzin temu, Kacperrr_ napisał:

https://crafted.pl/topic/57673-przyjęte-skarga-nikibogata12/

https://crafted.pl/topic/53666-przyjęte-skarga-nikibogata12/

§3.17 Zakaz zabijania metodami alternatywnymi (np. podpalanie lawą).

Jeżeli chodzi o samo podanie to jest bardzo słabe. Zdania nie są ani trochę rozbudowane i są bardzo proste. Ilość komend i ilość błędów w zdaniach pozostawia wiele do życzenia. Brak znajomości regulaminu, na nie.

Jeżeli chodzi o skargi, bardzo was przepraszam zapomniałam. I do jasności nigdy nie zabijałam nikogo np: podpalaniem przez lave. 

• Lubię to! 1

Ogólnie zabijanie na /sur robienie patologi na chacie takiej giga wydzieranie się bardziej niż moje makro link na dc w opisie :) a ty idziesz na helpera po za tym nawet pewnie nie wiesz jakie są  pluginy i do czego służą przy czym twoja inteligencja jest jak kartofla nie obrażając tamtego kidmoda więc odpowiedz sama sobie bo mi się tego komentować zbyt nie chce ...

• Haha 1

5 godzin temu, MIchaXenCieWIDZI napisał:

Ogólnie zabijanie na /sur robienie patologi na chacie takiej giga wydzieranie się bardziej niż moje makro link na dc w opisie :) a ty idziesz na helpera po za tym nawet pewnie nie wiesz jakie są  pluginy i do czego służą przy czym twoja inteligencja jest jak kartofla nie obrażając tamtego kidmoda więc odpowiedz sama sobie bo mi się tego komentować zbyt nie chce .

Prosiłambym o dowody że zabijałam na /sur w życiu tego nie robiłam. A jeśli chodzi o "wydzieranie się na chacie" było to rok temu i się poprawiłam. Dziękuję 

18 godzin temu, pastel0wa napisał:

wcale nie oszukuj 

Nie oszukuje. Może poproszę o dowody. I to że wierzycie komuś na słowo to nie moja wina :). 

Edited by nikibogata123
Błąd w słowie
  • Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy