Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] kebab2010

Tony_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: kebab2010
2. Imię: Mateo"
3. Wiek: 12
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl Na crafted.pl gram od jakiegoś 2019 roku. Na aktualnym nicku od 2020 roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Mikrofon mam TS3 Nie mam,anty wirus blokuje niektóre funkcje aplikacji.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Byłem helperem na lekko większym serwerze który upadł.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Myśle że tyle ile będe mógł.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem karany na forum za plagiaty i paro krotnie na Serwerze,rzecz jasna przed przeczytaniem całego regulaminu.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem miły i pomocny.Spędzam praktycznie cały czas  przegrany na serwerze patrząc na chat. jestem już wmiare starym i ogarniętym graczem. Potrafię skupić uwagę na chat i robić zarówno coś kompletnie innego. Wiem jakie panują wymagania i jestem często aktywny na forum. Mam przegranych bardzo dużo godzin.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Mateusz i mam 12 lat. Mam brązowe włosy i niebieskie oczy. Zawsze staram się każdemu pomagać jak tylko mogę. Jestem człowiekiem miłym, szczerym i otwartym, choć potrafię być zły. Mója  jedynastoletnia siostra "Zojza"  w piątej klasie w szkole podstawowej. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest polski i wf, a ulubionym sportem pływanie i siatkówka. Lubię pracować i czytać książki. Natomiast moim ulubionym przedmiotem w szkole są drzwi, którymi wychodzę. W wolnych chwilach gram na komputerze czy spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Na półce stoi kilka książek kryminalnych i młodzieżowych. Gdy jest słonecznie lubię jeździć na  rowerze oraz słuchać muzyki. Gatunki, które u mnie królują to pop i rap. Kocham zwierzęta, a zwłaszcza psy i koty. Najlepszym daniem jest kebab, którego nie jem zbyt często. Ulubionym kolorem jest czarny i biały. Lubię pomagać mamie w obowiązkach domowych. To ciekawe zajęcie, ale wolę w tym czasie leżec. Spotkania ze znajomymi bardzo mi pomagają, bo mogę się im wyżalić i być poprostu sobą.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Przeczytałem cały regulamin serwera. Jeśli jakiś punkt się zmieni to czytam zazwyczaj na discord.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Gracz tą komendą daje możliwość budowania,niszczenia oraz permisje do otwierania różnych rzeczy,permisje te aktywne są zawsze nawet wtedy kiedy właściciel nie jest aktwny na serwerze.
- /d dodaj: Daje te same uprawnienia jak w poprzedniej komendzie,lecz jeśli właściciel działki nie jest aktywny to i gracz nie może nic robić.
- /d polacz: Komenda dla graczy z rangą Vip,VIP+,SVIP która umożliwia połączenie działek
- /d ban: Banuje gracza na działce aby nie mógł do niej wejśc.
- /d chat: Odpala chat działki, na spawnie nie można tego pisać bo jest to zabronione.
- /d dom Tepa do ustawionego przez siebie domu, w mniej niż sekunde.

- /home Tepa do ustalonego homa w 3 sekundy.
-/warp pozwala zobaczyć liste warpów.

-/gadzety ta komenda umożliwia dodanie do swej rozgrywki nie typowych dodatków.

-/kitgraczmb umożliwia odebranie klucze do skrzynie z której można dropnąć gadżety. Dostępne tylko dla gracza. Inne rangi mają swoje kity.

-/itemdb sprawdza id bloku trzymanego w ręce

-/walls id,id,id,id umożliwia tworzenie ścian z pomieszanych bloków.

-/lobby przenosi cię na lobby serwera.

-/spawn przenosi cię na spawn danego trybu na którym aktualnie się znajdujesz.

-/d zajmij Zajmuje działke na której stoisz

-/d usundzialke usuwa działke

-/d kick Wyrzuca gracza z działki

-/d pomoc Spis Komend  wspomagających odnalezienie się w systemie działek

-/d muzyka Otwiera okno w którym można wybrać jaka muzyka może lecieć na działce po wejściu na daną działke.

-/kosciol Tepa cię do kościoła

-/tpaccept akceptuje prośbe o teleportacje.

-/tpdeny odrzuca prośbe o teleportacje

-/glowki otwiera okno GUI w którym można zakupić główke (Aktualnie nie działa)

-/pvp tepa cię na arene pvp. Jedyną na serwerze

-/d auto zajmuje losową działke

/sklep pvp otwiera sklep pvp.

/ignore nick ignoruje gracza na chacie.

Jak będzie trzeba mogę rozpisać więcej komend. Proszę tylko mnie o tym poinformować przed roztrzygnięciem podania. Mam nadzieje że nie przyczepicie się za estetyke podania bo takowa nie nastąpiła,podanie zrobiłem tak jak w mojej głowie siedziało,nie jest to może najlepsze podanie,ale mam nadzieje że będzie dobrze rozpatrzone. ~ kebab2010

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy