Jump to content

[PRZYJĘTE] [unban] _Bixo_

_Bixo_
 Share

Recommended Posts

1 Twój nick: _Bixo_

2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Vermontpolska mnie sprawdził a Calif_ zbanowal 

3. Długość bana:perm

4. Data nadania bana:14-12-2021

5. Wyjaśnienie: zrobiłem multi konto na nielegalnych wspomagaczach ponieważ jakiś gościu do mnie napisal na dc że ma moje passy do konta i że mam mu oddać moje wszystkie itemy bo jak nie to da posta na forum jak obraża pjo z mojego konta ja go wogule nieobrazalem i on to jakoś napisał sam u siebie na survival czy cos nawet niemial mojego skina.  Potem zobaczylem tego chłopa na pvp i był na odpalę i dużo os zabił i chciałem go zabić więc wszedłem na cheatach :(

6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ bardzo żałuję ostatnio też moi koledzy zaczęli grać na crafted i sadge bo ja niemoge z nimi :( błagam o chociaż skrócenie bana chociaz wolał bym dostać ub odrazu ale no jak uważacie, to już się więcej niepowturzy obiecuję że już nigdy nie wejdę na cheatach :/

• Calif changed the title to [PRZYJĘTE] [unban] _Bixo_
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy