Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] VeesK_


VeesK_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: VeesK_

2. Imię: Oskar

3. Wiek: 16

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Od kilku dobrych lat, z przerwami.

5. Masz mikrofon i TS3?: Tak, mam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Tak, budowle pochodzą z tej funkcji na innym serwerze.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)?: Zależy od dnia, myślę, że koło 3 godzin.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Tak, miałem bana na ts, wbiłem przypadkowo w nicku z adresu ip innego ts'a.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?:  Jestem doświadczonym graczem. Mam doświadczenie, gdyż budowaniem zajmuję się już kilka lat. Jestem też miły dla graczy i administracji. Nie przeklinam nie i wyzywam graczy. Myślę, że jestem dobrym kandydatem na Budowniczego.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Oskar, mieszkam w województwie łódzkim. Interesuję się grafiką komputerową i architekturą. Uczęszczam do technikum o profilu programistycznym. Jestem wstydliwy, pomocny oraz towarzyski. Często realizuje różne projekty budowlane. Poza szkołą i zainteresowaniami gram w tenisa ziemnego.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak.

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś): Nie mam dostępu do starych wysp, gram na nowym koncie.

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się, jak budujesz):

https://imgur.com/a/bfR85PZ
https://imgur.com/a/SsuI5pU
https://imgur.com/a/QFG2KNH

https://imgur.com/a/RAC0TdH
https://imgur.com/a/1Vp936j
https://imgur.com/a/0TYJYpK
https://imgur.com/a/kTE9GkO

14. W jakim stylu najczęściej budujesz?: Głównie modernistycznym.


Od ostatniego podania dodałem kilka budowli, niestety na tamten moment nie miałem jak dobudować innych.

  • Lubię to! 3
  • Super 5
  • Wow 3
Link to comment
Share on other sites

Miasto jest dobre myślę że nie wygląda źle. Co do farmy to chyba trzeba zacząć robić teren z więcej niż 1 bloku. Tak samo mogłeś dodać więcej kolorów podłogi w peronie lub jakąś teksturę zrobić na niej. W sprawie tamy wodnej to samo, już pomijam to, że nie zrobiłeś sam terenu tylko użyłeś generatora mc, tam też teren został zrobiony z 1 bloku. Wszystko inne wydaje mi się że ok, jak popracowałbyś nad malowaniem to byłbym na tak, póki co neutral z + 

  • Lubię to! 1
  • Przykro mi 1
Link to comment
Share on other sites

Za to ja jestem na nie. Co prawda wszystko jest ladnie zrobione, dopracowane jednak patrzac na styl tego serwera no to to nie siedzi obok tego. Na kazdej grafice ukazane miasto ktore mozna byloby wrzucic z jeden link i wykazac sie czyms dodatkowym, np nawet glupi wodospadzik czy jeziorko. co do estetyki podania nie wypowiadam sie, bo przeciez nie o to tu chodzi. Wszystko wyglada tak samo, troche tandeta. Milego dnia :)

  • Lubię to! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy