Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] fabiozo

fabiozo
 Share

Recommended Posts

1. Nick: fabiozo

2. Imię:Fabian

3. Wiek:w styczniu ukończyłem 15lat \

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?Moja historia z crafted.pl jest bardzo długa zaczołem grać od 2019 do teraz . 

5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiscie jestem na discordzie crafted i posiadam mikrofon i TS3 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?Na mniejszych serwerach pełniłem funkcję moderatora . 

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? myślę że w moim przypadku wyniosło by to od 3 do 4h 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety byłem karany kilkukrotnie za flloding i wulgaryzmy . Wszystkich kar załuję i od kilku miesięcy przestrzegam regulaminu serwerowego.  dotego byłem karany za plagiat którego żałuję i przepraszam.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym być helperem ponieważ uwielbiam każdemu pomagać i  chciałbym  dołączyć do towarzystwa helper'ów ponieważ jak grałem na survival extreme 1.17.1 nie było aktywnego helpera więc mógłbym pełnić jego funkcję 6 godzin dziennie .Byłem swiadkiem wielu blokowań w wymieniarkach i nie mogłem pomóc ponieważ nie byłem helperem ale i tak pomogłęm każąc poszkodowanemu wpisać komendę ,,/spawn'' teleportuje go zaraz na spawn ;) Jestem także osobą altywną.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): mam na imię fabian. nazwisko: nocny informacje: data urodzenia : 24.01.2007 . dużo gram na crafted i wspieram graczy nie miejąc zadnej rangi, aktywny dużo w miecraft . lubię spać i rozmawiać z innymi a moją pasją jest uczenie się . Uwielbiam pomagać graczom i administracji . jetsem wysportowany ,gram w szkolnym klubiku piłkarskim. chodzę do 8klasy szkoły podstawowej im.Polskich Olimpijczyków w Górze. Mój zapał do pomocy innym jest tak wielki ze specjalnie pisząc te podanie wkładam w nie całe swoje serce :D poza sportem uwielbiam leniuchować jak prawie każda osoba . 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak,zapoznałem się z regulaminem Crafted.pl. i obiecuję przestrzegać go.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak,jestem świadom iż moją funkcją bendzie pomaganie graczom oraz granie na 3 wersjach serwera crafted.pl . Dziękuję za możliwość wysłania prośby o bycie helperem .

CHEATY        jakie znam oczywiście 

X-ray -pozwala graczowi odnalezc najżadsze rudy.

Timer- Przyśpieszamy tym czas, tzn. przyśpieszamy wszystkie czynności.  

Xray- Widzimy bloki, które sobie wybierzemy w opcjach. 

Zoot - Pozbywamy się złych efektów mikstur i utrzymujemy te dobre. 

Scaffold- Automatycznie stawia pod Tobą bloki.

Nuker- Rozwala bloki wokół Ciebie.

KillAura- Atakujemy najbliższą osobę, z kilku kratek. 

CreativeFly- Po prostu mamy fly' a. 

I jeszcze wiele innych ale jak będzie trzeba dodam .  Dodam także informację że znam też podstawowe komendy Helper'a. 

POZDRAWIAM 

Edited by fabiozo
błędy językowe (1)

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy