Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] StudentkaPrawa

KotekStudentkaPrawa
 Share

Recommended Posts

PODANIE

1. Nick: StudentkaPrawa

2. Imię: Remigiusz
3. Wiek: 16
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? – Na crafted gram od 2018.
5. Masz mikrofon i TS3? – Mam w pełni sprawny mikrofon, oraz posiadam TeamSpeak 3.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? – Nie, nie pełniłem nigdy podobnej funckji.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? – Poświęciłbym około 2 godziny dziennie, ale w weekendy/dni wolne więcej.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? – Tak, miałem bana za multikonto, ale sprawa została wyjaśniona, oraz mute za wywołanie spamu.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? – Posiadam duże doświadczenie dotyczące trybu Skyblock, które objawia się chęcią pomocy wszystkim graczom. Gram w Minecraft’a od wielu lat, co sprawia, że mam dużą wiedzę na jego temat. Posiadam duży zapał do pracy oraz umiem radzić sobie z problemami. Mam dużo czasu wolnego oraz chciałbym spróbować czegoś nowego. W znacznym stopniu znam zasady ortografii i interpunkcji.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Chodzę do klasy o kierunku europejskim w liceum ogólnokształcącym, rozszerzam geografię oraz język angielski. Owe przedmioty bardzo mnie pasjonują. Oprócz tego lubię lekcję wychowania fizycznego, natomiast w wolnym czasie pływam oraz gram w siatkówkę. Sprawia mi przyjemność granie w Minecrafta oraz w Grant Theft Auto Online z moimi znajomymi.  Pasjonuję się animacją komputerową (np. odwzorowywanie różnych efektów z znanych filmów lub seriali) oraz fotografią.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? – Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock (1.17), ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: nie ma takiej komendy, jedynie można zresetować wyspę za pomocą /w reset.
- /w zapros nick: dodaje do drużyny jakiegoś gracza (posiadając rangę VIP/SVIP w drużynie może być więcej osób).
- /w pomocnik nick: komenda tylko dla graczy z rangą VIP/SVIP. Polegająca na tymczasowym dodaniu gracza na wyspę. Jesli właściciel wyspy wyjdzie z serwera to ranga pomocnika jest mu odbierana.

- /w zaufany nick: komenda tylko dla graczy VIP/SVIP polegająca na dodania gracza na wyspę. (Gracz może mieć w tym samym czasie własną wyspę)

- /report: służy do zgłaszania graczy, np. za cheaty lub kradzież w kopalni.
- /w wykop nick: wyrzuca odwiedzającego gracza z naszej wyspy, w dakszym ciągu może na nią wrócić.
- /skup (dokładna informacja): otwiera menu w którym możemy sprzedać nasze przedmioty, kilikając scrolem sprzedajemy wszystkie przedmioty które mamy w ekwipunku, możemy też wybrać ilość ile chcemy sprzedać. Jeden ogólny dla wszystkich graczy, oraz ten drugi dla VIP/SVIP w którym są wyższe ceny sprzedarzy.

DODATKOWE KOMENDY:

- /w: teleportuje na naszą wyspę.

- /w ban: banuje gracza na wyspie, nie może on na nią wejść.

- /w unban: odbanowuje zbanowanego gracza na naszej wyspie.

- /wiki: zbiór wszystkich dobrze opisanych informacji dotyczących trybu.

- /pomoc ekonomia: opisuje jak zarabiać pieniądze, utworzyć sklep oraz skup.

- /w pomoc: pokazuje cały zbiór komend dotyczących wyspy.

- /w poziom: oblicza poziom wyspy.

- /w limity: pokazuje wszystkie limity obowiązujące na wyspie.

- /w chat: włącza chat wyspy, wysyłane wiadomości są widoczne dla osób przebywających na wyspie.

- /w ustawdom: ustawia miejsce do którego teleportujesz się przez /w.

- /w reset: resetuje wyspę do stanu początkowego, odbierane są wszystkie przedmioty.

- /warpy: pokazuje listę wszystkich dostępnych warpów na serwerze.

- /w generatory: można ulepszyć poziom generatrów na wyspie, wymagany jest do tego poziom wyspy oraz pieniądze.

- /w menu: otwiera ustawienia wyspy, gdzie można określić co wolno, a czego nie wolno dla poszczególnej rangi

- /spawn: teleportuje na spawn.

- /strefavip: teleportuje do StrefyVip, w której można otworzyć skrzynkę VIP, używać darmowego enchantingu oraz kowadeł. StrefaVip zawiera również darmową farmę oraz kopalnię która różni się od tej zwykłej tym, że ma lepszy drop.

- /kopalnia: teleportuje do kopalni.

- /zadania: wyświetla zbiór zadań za które można dostawać np. żetony do kasyna. Są różne poziomu zadań.

- /pvp: teleportuje na strefę PVP na której można walczyć z innymi graczami, podczas walki nie można się wylogować z serwera.

- /wymiana nick: pozwala na bezpieczną wymianę itemków pomiędzy graczami.

- /hub: teleportuje na hub’a gdzie można np. zmienić hasło.

- /vip: pokazuje dostępne korzyści przysługujące tej randze.

- /svip: pokazuje dostępne korzysci dostępne dla rangi SVIP.

- /ulecz: uzdrawia graczy. Dostępna tylko i wyłącznie dla VIP/SVIP.

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wysp.

• System drużyny składa się z kilku ról tj: gość, pomocnik, zaufany, członek, wspólider oraz lider. Członka dodajemy za pomocą /w dodaj nick, zaufanego /w zaufany nick, a pomocnika /w pomocnik nick. Członka można awansować na wspólidera za pomocą /w awans nick, lub zdegradować za pomocą /w degrad nick. Uprawnienia dla każdej z roli możemy dowolnie konfigurować za pomocą /w ustawienia. Każdego z członków drużyny możemy wyrzucić za pomocą /w wyrzuc nick.

Edited by StudentkaPrawa
  • Lubię to! 2
  • Super 4

Podanie ogólnie jest bardzo dobrze napisane i widać, że włożyłeś w nie trochę pracy. Przyjemnie się je czyta, nie widać problemów ze składnią ani ortografią czy interpunkcją. Komendy też opisane są raczej dobrze i jest ich wystarczająco. Jedynie w punkcie 9. z tego co widzę, nie ma wymaganej ilości zdań.

Natomiast podanie jest jak wspomniałem bardzo porządnie napisane i dopracowane. Na tak, powodzenia!

• Super 1
  • Wow 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy