Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Zolwikowa

Mionszzg
 Share

Recommended Posts

Odniosę się na początek na tyle, na ile mogę do mojego degrada. Chciałabym wrócić do Ekipy, ponieważ bardzo miło wspominam czas spędzony tam. Obserwuję również, że grafiki, jakie tworzę teraz, są znacznie lepsze niż te, które robiłam przed rozpoczęciem swojej przygody w zespole. Swoje błędy uważam za godne potępienia i więcej ich nie popełnię. Jeśli chodzi o mnie jako osobę, myślę, że jestem teraz lepszą wersją siebie. 

1. Nick: Zolwikowa (AKA Pierniszys_)

2. Imię: Lena

3. Wiek: Ukończyłam 14 lat.

4. Coś o sobie: Pasjonuję się historią i popkulturą. Moją zaletą jest to, że w przeszłości kładłam duży nacisk na naukę języka polskiego, przez co teraz popełniam mało (bądź wcale) różnorakich błędów. Bardzo lubię gotować, interesują mnie smaki bliskiego wschodu. Posiadam oczywiście zarówno sprawny mikrofon, jak i TS3 czy Discorda. Myślę, że moja praca z zespołem grafików będzie ułatwiona, gdyż kiedyś byłam już w Ekipie i znam wszystkie zasady, które w niej obowiązują. 

5. Jak długo zajmujesz się grafiką: Grafiką komputerową zajmuję się od przeszło niecałych dwóch lat. Ostatnio interesuje mnie odłam zajmujący się projektowaniem logo. Teorii grafiki uczę się od stosunkowo niedługiego czasu, ale moje praktyczne doświadczenie nadrabia ten problem.

6. Obowiązkowe prace: >klik< >+<

7. Inne prace: >klik<

*wiele moich prac administracja może zaobserwować w innych źródłach. (FP, forum, etc.)

Wszystkich zainteresowanych oceną mojego podania poproszę o uargumentowanie swojej opinii. Z góry dziękuję.

Edited by Zolwikowa
  • Super 8
  • Wow 2

A mi się te prace nie podobają:D

Nie wiem które prace są stare, a które nowsze, ale zdecydowanie lepiej wyglądają grafiki, które były tworzone na potrzeby craftedowego fp. Zatem jeśli reszta prac jest nowsza od craftedowych, to trochę postępu nie widać.

No to ten, według mnie się średnio nadajesz.

50 minut temu, Aurelka napisał:

A mi się te prace nie podobają:D

Nie wiem które prace są stare, a które nowsze, ale zdecydowanie lepiej wyglądają grafiki, które były tworzone na potrzeby craftedowego fp. Zatem jeśli reszta prac jest nowsza od craftedowych, to trochę postępu nie widać.

No to ten, według mnie się średnio nadajesz.

Hejeczka! 
Bardzo Ci dziękuję za opinię. Prosiłabym, oczywiście jeżeli chcesz, żebyś odniosła/odniósł się w pw bądź tutaj do konkretnych grafik. Chciałabym cały czas się rozwijać i wiedzieć, czy w moich pracach dostrzegasz błędy, czy może to rzecz gustu.

Jutro postaram się dołączyć jakieś nowe prace.
Mój discord: zolwik#5643

Edited by Zolwikowa

Fajnie, że znalazłaś nowy styl. Widać, że prace są bardziej dojrzałe, estetyczne i dopracowane. Mam nadzieję, że zostaniesz przyjęta - jestem na tak i życzę, żeby ta szansa została przez Ciebie lepiej wykorzystana, jeśli ją dostaniesz <3

• Super 1

Ponownie render robiony przeze mnie.

Spoiler

crafteddolaczjuzteraz.thumb.png.87998b3840358ef7da3dceb0039a7708.png

Dodaję dwie tematyczne grafiki, które mogłyby się znaleźć na craftedowym FP.

Spoiler

wiosna-reakcje.thumb.png.1a74c2cf8e48136bacf65a2ead73cdb1.png

Spoiler

jesiennykonkurscrafted.thumb.png.ec83e7c32739b9e1fdda508b6513bb1c.png

<>

A oto moja propozycja nieco prostszej kompozycji - mogłaby się ona znaleźć na początku wątku (tak jak tutajbądź tutaj)

1956048385_Nowytryb(1).thumb.png.d7dbf581a698ea79f9a7ca86d980af5b.png

Edited by Zolwikowa
  • Super 2
By liczi1i,

Połączyłem odpowiedzi.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy