Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] kesezro

kesezro
 Share

Recommended Posts

• Helper [SVE]

1. Nick:

kesezro

bezpiecznik
2. Imię:

Maciek

bezpiecznik
3. Wiek:

14 lat

bezpiecznik
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Od 4 lat, (dwa dni temu była 4 rocznica)

bezpiecznik
5. Masz mikrofon i TS3?

Tak, mam też discorda

bezpiecznik
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Tak, miałem kiedyś funkcję admina

bezpiecznik
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)?

około 3-4h dziennie.

bezpiecznik
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Na forum aktualnie mam 14 punktów ostrzeżeń

Na serwerze dostałem dwa bany na sve.

Za pierwszym razem oskarżono mnie o cheaty ale sprawa została wyjaśniona

A za drugim razem dostałem bana za baritone

Na discordzie i TS-ie nie byłem nigdy karany

bezpiecznik
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Gram na craftedzie od ponad 3 lat, dzięki czemu poznałem całkiem dobrze serwer. Grałem na większości trybów ale na survival 1.16 spędziłem najwięcej czasu. Znam komendy administracyjne dzięki temu, że byłem kiedyś adminem co pozwoli mi na szybsze reagowanie. Piszę nawet szybko, ale zdarzają mi się błędy co nie zmienia faktu, że je poprawiam. W godzinach wieczornych lub porannych regulamin jest łamany non-stop to ktoś przeklina lub cheatuje, a jak będzie jakiś administrator (Jak się dostanę to np. ja.) to to może się zmienić. Bardzo często widuję graczy którzy są zabijani przez innych lub nie wiedzących jak rozpocząć rozgrywkę. Mam 5 prawie 6 letnie doświadczenie w Minecraft-cie, co pozwoliło mi zapoznać się z większością komend i z niektórymi cheatami:

X-Ray - umożliwia widzenie przez bloki. Jak to udowodnił nam Złotyyy umożliwia nie tylko widzenie rud,

KillAura - pozwala nam bić najbliższą osobę z kilku kratek nie skupiając na nim wzroku,

AimBot - celuje z broni dalekiego zasięgu (np. łuk, trójząb) w najbliższą osobę,

AutoPotions - automatycznie rzuca potki: pomagające pod siebie i zadające damage pod innych graczy,

Speed - umożliwia dużo szybsze bieganie,

Criticals - zadaje krytyczne obrażenia bez podskoku,

NoFall - dzięki niemu nie dostajemy obrażeń od upadku,

AntiKnockback - nie dostajemy efektu knockback-u czyli nas nie odrzuca,

AntiFireDamage - nie dostajemy obrażeń od ognia,

Fly - pozwala latać,

CrystalAura - detonuje najbliższe kryształy endu.

bezpiecznik

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): 

Cześć, jestem Maciek, mam 14 lat i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Jestem miły i wyrozumiały chociaż potrafię być uparty. Pasjonuje się informatyką i mam już całkiem spore doświadczenie w html-u i python-ie (Jak dużo innych osób w tych czasach, chociaż wiem, że to nie wygląda w sposób, że siedzę przy komputerze grając w dajmy CS:GO.). Staram się publikować coś na swoim kanale, ale lepiej mi wychodzi programowanie na czym spędzam dużo czasu co nie zaważy na byciu helperem. Jestem ambiwertykiem z większym naciskiem na introwertyka, co nie zmienia faktu, że dogaduje się z innymi. Uczę się latać dronem (Jednak to nie jest takie proste na jakie to wygląda.). Gram w godzinach mniej więcej wieczornych. Jestem dysortografem ale staram się nie popełniać błędów ortograficznych, co nie zmienia faktu, że te błędy popełniam (Jednak nie napiszę dżewo tylko drzewo bez przesady.). Podsumowując lubię pomagać innym.

bezpiecznik
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak, czasami czytam dodatkowo dla utrwalenia .

bezpiecznik 

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)?

Oczywiście, jako iż 2-3 miesiące temu powstała nowa wersja (1.17) na Craftedzie i większość osób gra wyłącznie na niej. Jestem gotów pełnić funkcję helpera również na crafted sve 1.16, 1.15, 1.14. (co nie zmienia faktu, że na survival 1.17 też będę grał i pomagał.)

bezpiecznik

Edited by kesezro

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy