Jump to content

[propozycje]nowe oferty w sklepie serwerowym.

fabiozo
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:fabiozo
2. Nazwa propozycji:nowe przedmioty
3. Opis:nowe przedmioty w sklepiku serwerowym 
4. Dlaczego akurat to: ponieważ sądzę ze by się przydały 

survival extreme 1.17.1

-pakiet enchant table+2 zaklęte książki. 

-Pakiety mikstur 

-Możliwość kupna mystery boxa  (10 ittemów) z ozdobami dla bazy np. ( jack o lantern,obrazy,łóżko itp.)

SKYBOCK 1.17

-Pakiet ,,budowalniec '' zawierający 5 stacków różnych bloków budowlanych

Edited by fabiozo

• fabiozo changed the title to [propozycje]nowe oferty w sklepie serwerowym.
  • Helper [SVE]

No na duże tak - sklepiki serwerowe według mnie powinny być gruntownie przebudowane, na sve powinny zostać dodane różne np. kit-y z jedzeniem lub enderchesty. Rozumiem opinie osób które będą na nie ale popatrzcie:

Zaczyna grę nowy gracz na start ma tylko kit gracz a ma np 10 psc i mógłby sobie kupić takiego kita z jedzeniem i już ma jak zacząć grę nie mając problemu z jedzeniem, może podałem zły przykład, ale co zrobić gdy nie masz enderchesta, jesteś na 10000 kratce, a bardzo go potrzebujesz. Ten sam problem, a można by go kupić np 16 za 2zł. Serwer zarabia, ty zyskujesz.

(Wiem, że te osoby miały by łatwiejszy start, ale mogło by być to dodane w np 1.19/1.20)

Uważam więc, że takie urozmaicenia powinny zostać dodane, nie tylko z kitami, ale jeszcze bloki budowlane, vipy tak jak są na innych trybach niż sve na 14 dni, 30 dni, 60 dni, nie koniecznie z gratisem.

Edited by kesezro

Początkowi gracze mają tylko 10 chlebków na sve na przejście 600 kratek na 1.17 (na starszych jeszcze więcej) żeby dostać się do drewna, dodatkowo nie mając ec można by go kupić, pakiet "rolnik" dawałby różne rośliny, także pakiet mikstur i takie tam. Wiem też, że wtedy było by jeszcze większe p2w więc jak ktoś nie ma hajsu to ma małe szanse na legit survival, nowi mogli by od razu kupować kit zbroja czy coś i zabijać od razu. Na NEUTRAL.

Edited by _Nitereqqqq_