Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie]fabiozo

fabiozo
 Share

Recommended Posts

1. Nick: fabiozo

2. Imię: Fabian

3. Wiek: 15 

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Na crafted.pl zaczołem grać  w 2019  dokładniej pazdziernik  , dnia nie pamiętam. 

5. Masz mikrofon i TS3?

Tak posiadam mikrofon i TS3.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Na innych serwerach pełniłem funkcję pomocnika/moderatora

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Jestem zawsze aktywny rano i wieczorem więc sodzę że bym aktywny był 4godziny dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? 

Tak byłem karany na forum oraz na serwerze . 

na serwerze 1 raz wulgaryzm(zostałem okradziony więc lekko mnie nerwy poniosły 

Na forum za mały plagiat oraz za napisanie podania prze upływem 2tygodni 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Chciałem zostać helperem na skyblock 1,.17 ponieważ jestem osobą aktywną. Mam ogromne chęci do pomocy innym . Chciałbym karać osoby które łamią regulamin serwera. 

chciałbym także karać cheaterów za cheatowanie (znam bardzo dużo cheatów).

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Fabian ,pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego. Mam 15 lat ,urodziłem się 24.stycznia 20007roku. uwielbiam się uczyć i dużoooo spać. Lubię grać na serwerze crafted.pl i pomagać graczom nie miejąc rangi helpera.  Jestem singlem :P.  mam bardzo dobrze opanowaną ortografię oraz bardzo szybko piszę.  Lubię zwiedzać świat , oraz kupować pamiątki.  Mam sporo kolegów i koleżanek z którymi gram na serwerze. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, zapoznałem się z regulaminem , nawet przed chwilą go przeczytałem . 

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock (1.17), ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: komenda usuwa wyspę. 
- /w zapros nick: Komend służy do zaproszenia kolegi/koleżanki do wypy z uprawnieniem do stawiania bloków i ich niszczenia 
- /w pomocnik nick: mając vip/svip można dodać tymczasowo osobę do pomocy w budowaniu.

- /w zaufany nick: (svip) komenda dodaje gracza do wyspy a on nie traci swojej. 
- /report: komenda zgłasza błąd/hackera/pytanie prosto do administratora obecnego na serwerze 
- /w wykop nick: wyżuca odwiedzającego z wyspy 
- /skup (dokładna informacja): ta komend uruchamie sklepik w któym możemy sprzedać bloki któe zdobyliśmy za $$$ 

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wysp.

są rangi takie jak gosc członek , zaufany współlider ,lider pomocnik . Gracza awansujemy poprzez /w awans nick. 

2 godziny temu, fabiozo napisał:

uwielbiam się uczyć i dużoooo spać.

to nie jest rozbudowane zdanie, oraz nie zaczyna się z wielkiej litery.

2 godziny temu, fabiozo napisał:

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Chciałem zostać helperem na skyblock 1,.17 ponieważ jestem osobą aktywną. Mam ogromne chęci do pomocy innym . Chciałbym karać osoby które łamią regulamin serwera. 

chciałbym także karać cheaterów za cheatowanie (znam bardzo dużo cheatów).

to nie jest 5 rozbudowanych zdań.

/w usun - nie ma takiej komendy.

Nie ma także dodatkowych komend.

Więc jestem na nie.

Edited by bartiosek22
  • Przykro mi 1

10 godzin temu, water_addict napisał:

Brak znajomości zasad ortografii i interpunkcji oraz mała ilość komend (+ screenshot Kacpra wyżej) sprawia, że jestem na nie. Mimo to powodzenia!

ja znam bardzo dużo komend ale nie chciało mi sie wymieniać , ortografi jest taka ponieważ brat mi klawiaturę zepsuł i staram się pisać jak najlepiej , interpunkcja to inna kwestia.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy