Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Michalmackie

Guest
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Michalmackie

2. Imię: Michał

3. Wiek: 14lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram około 2 i pół roku.

5. Masz mikrofon i TS3? Mam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Na płatnym serwie koleżanki gdzie było 20 osób byłem jedynym adminem i myślę, że dawałem sobie radę.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? z 4 godziny na dzień oprócz poniedziałków i śród 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na 1.14 byłem raz jak przez to, że wywaliło mi internet, zablokowałem niechcący gracza w wymieniarce, dostałem za to kicka.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że dobry byłby ze mnie administrator ponieważ potrafię większość komend, potrafię zauważyć gdy gracz chituje (przez to właśnie piszę to podanie bo na 1.14 jest ogrom chiterów i chciałbym bardzo coś z tym zrobić). Potrafię ortografię i nie jestem toksyczny, umiem w spokoju wyjaśnić graczowi jego błędy. Jestem rozpoznawany przez większość graczy na 1.14 i zaczynam być rozpoznawany na 1.17 bo częściej ostatnio w ten tryb gram, znam sporą część graczy z serwera. Gram na serwerze bardzo często, nawet nie rzadko ponad 4 godziny. Mam podzielną uwagę. Darzę wielkim szacunkiem administrację i podziwiam cierpliwość ludzi wchodzących w jej skład.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Interesuję się chomikami i mam jednego w wielkim terrarium, mam 2 pieski, ogólnie lubię się zajmować zwierzętami. Interesuję się sportem typu koszykówka i piłka nożna. Lubię gry video, najbardziej lubię Minecraft, gram w niego 7 lat i do tej pory mi się nie znudził. Umiem dobrze budować w grze.  Umiem montować i naprawiać komputery, umiem robić grafikę. Umiem gotować i piec, daniem najlepiej mi wychodzącym do deser - brownie z polewą truskawkowo-śmietankową. Umiem również grać na pianinie, na ów instrumencie gram aż od 5 lat.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak, jestem tego w pełni świadomy.

13. Niewielka ilość cheatów, które znam:

1. X-Ray - pozwala na widzenie cennych bloków przez ściany.

2. Killaura  - pozwala na zabijanie graczy tyłem ze sporej długości.

3. Boat fly - pozwala na latanie łódką.

4. Flight - pozwala na latanie.

5. Chest ESP - oznacza skrzynie, które są niedaleko nas.

6. AutoMine - automatyczne kopanie.

7. Antyknock - gdy gracz zostanie zaatakowany nie zostanie odepchnięty.

8. FastBreak - szybsze kopanie.

9. Autoeat - Automatyczne jedzenie podczas pvp, działa tylko kiedy w naszym ekwipunku znajduje się jedzenie.

Edited by Michalmackie_oficialne
Błędy kosmetyczne

Zacznę od tego, że podanie jest nawet estetyczne. Nie robisz jakiś strasznych błędów. Jedyny punkt do którego mogę się przyczepić podaje \/ \/ \/

10 minut temu, Michalmackie_oficialne napisał:

Interesuję się chomikami i mam jednego w wielkim terrarium, mam 2 pieski, ogólnie lubię się zajmować zwierzętami. Interesuję się sportem typu koszykówka i piłka nożna. Lubię gry video, najbardziej lubię Minecraft ponieważ gram w niego 7 lat. Umiem montować i naprawiać komputery, umiem robić grafikę. Umiem gotować.

Nie jest to za bardzo rozbudowane, ale jest do przyjęcia.

Jestem na TAK z  -

Edited by LoLzoL
  • Lubię to! 1

Jestem na nie. Podanie jest napisane bardzo potocznym językiem, pokusiłbym się o stwierdzenie, że aż za bardzo. Stwierdzenie "Jestem znany na serwerze" jest dosyć odważne i nie do końca się z nim zgadzam, chyba, że chodziło ci jedynie o tryb sve 1.14 to w takim przypadku ciężko mi się wypowiedzieć.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy