Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] TurekPros

TurekPros
 Share

Recommended Posts

1. Nick: SzybkiTurek
2. Imię: Lena
3. Wiek: 15
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od dwóch lat.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie, ale chciałbym spróbować.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Około 2/3 godzinki.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na forum ban za trolling i kilkanaście punktów. Na serwerze miałam kilka mute'ów za pisanie na /d chat podczas eventu, wulgaryzmy. Miałam również bana na 7 dni za wykorzystywanie błędów / bugów serwera.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że możecie mnie przyjąć, ponieważ jestem osobą spokojną i opanowaną. Staram się być miła nawet dla osób za którymi nie za bardzo przepadam. Zawsze jak mam możliwość to wyciągam pomocną dłoń. Jestem bezstronna co jest najważniejsze w pełnionej funkcji i dla mnie każdy gracz zasługuje na taką samą ilość uwagi oraz pomocy. Trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi. Dobrze znam ortografię oraz prawie wszystkie komendy. Potrafię w miarę szybko pisać co na pewno przyda mi się w tej roli.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak już wyżej wspomniałam mam na imię Lena. Mam piętnaście lat i pochodzę z województwa Pomorskiego. Aktualnie uczęszczam drugiej klasy technikum na kierunku technik Stylista. Jestem kobietą sukcesu. Moim hobby jest oglądanie filmów, czytanie książek, granie w gry komputerowe a także jazda na rowerze,  rolkach czy bieganie. Posiadam dwa psy - Owczarka niemieckiego i Yorka. W wolnym czasie rozwiązuje krzyżówki, sudoku i gram w szachy. Chodzę do szkoły muzycznej. Od 5 lat uczę się gry pianinie. Jako brzdąc grałam również na flecie. Niedawno zaczęłam swoją przygodę z gitarą, ukulele, harfą, perkusją, trąbką, cymbałkami, akordeonem, puzonem, tamburynem i skrzypcami. Muszę przyznać, że całkiem nieźle mi to wychodzi. W przyszłości chciałabym być w kościelnym chórze. Po maturze planuje zrobić sobie kurs na spawacza bo lubię mieć naświetlone oczy B). Aktualnie ćwiczę spawania na migomacie taty. Wiem jak zaczynać i kończyć spoinę na różnych rodzajach powierzchni. Interesuje się także rolnictwem, ponieważ mamy gospodarstwo liczące 1000 hektarów. W tym roku mamy zasiane 183 hektary hybrydowego jęczmienia ozimego odmiany Hyvido, 200 hektarów pszenżyta odmiany Capriccio, 300 hektarów kukurydzy Marimba z czego 50 idzie na kiszonkę dla bydła, oraz reszta pszenicy wielu odmian. Na swoim areale wykonujemy również testy roślin na specjalnie przygotowanych "poletkach" aby stwierdzić która odmiana najlepiej sprawdzi się na danej  ziemi. Poza produkcją roślinną nasze gospodarstwo trudni się także w hodowli bydła opasowego, przy którym jest bardzo wiele pracy. Karmimy je specjalnymi koncentratami oraz własną paszą przygotowaną z m. in. kiszonki, siana bądź zbóż. W tym roku zdałam prawo jazdy kategorii T, aby legalnie móc pomóc rodzicom na gospodarstwie. Hajs z unii ciągniemy jak wiadomo kto w lesie, ale jak dają to brać trzeba. Rolnictwo to duży kawał chleba z którym musimy sobie radzić. Preferujemy uprawę bezorkową, dzięki której wymieszujemy resztki pożniwne oraz przygotowywujemy pole do siewu bez orki. Jest to ogromna oszczędność paliwa na takim areale. Stosujemy również najnowsze systemy w maszynach takie jak GPS z opcją zawracania czy automatycznego naprowadzania na następną ścieżkę. Dzięki własnie temu udogodnieniu podczas wykonywania oprysków bądź nawozów na polach nieposiadających ścieżek technologicznych nie wykonujemy tkz. "zakładek" co gwarantuje nam oszczędność na chemii. Zwykle przed siewem dajemy 80 kilogramów czystego azotu, aby zapewnić roślinie lepszy start oraz rozwój układu korzeniowego. Następne zabiegi wykonujemy dość systematycznie. W okresie rozwoju rośliny do wykłaszania jest duża szansa na pojawienie się różnych chorób/chwastów takich jak grzyb, mszyca, miotła, głuchy owies oraz wiele innych które sprawiają, że zebrany plon posiada większy procent zanieczyszczeń, a co za tym idzie większą wilgotność. Posiadamy również własny magazyn na zboże, które wywozimy dopiero wtedy jak cena na skupie wzrośnie (zazwyczaj jest to okres zimy/wczesnej wiosny).
Z uwagi na tak dużą ilość hektarów posiadamy bardzo dużą różnorodność w rodzajach i klasach gleby. Najczęściej występującym rodzajem gleby jest lekka glina, która zdecydowanie jest najlepsza w uprawie. Najgorszym rodzajem natomiast jest ciężka glina bądź torf ponieważ tam bardzo łatwo jest utopić ciągnik z uwagi na podmokłą budowę struktury gleby. Moim ulubionym zajęciem jest granie na craftedzie, ponieważ sprawia mi to bardzo wielką przyjemność!
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, kilka razy.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

Komendy działki:

/d auto: Kupujesz losową działkę [koszt 500$].

/d dom: Teleportujesz się na swoją działkę.

/d tp nick: Teleportujesz się na czyjąś działkę.

/p h: to samo co /d dom

/p h nick: to samo co /d tp nick

/d kick nick: Wyrzucasz gracza ze swojej działki.

/d ban nick: Banujesz gracza na swojej działce.

/d anuluj nick: Anulujesz gracza z rangi zaufanego, dodanego lub zbanowanego.

/d dodaj nick: Dodajesz gracza do swojej działki, może budować tylko gdy jesteś online.

/d zaufaj nick: Dodajesz gracza do swojej działki, może on budować zarówno gdy jesteś online jak i offline.

/d info: Wyświetla informacje o działce na której stoisz.

/d chat: Włącza czat działki na której stoisz. Wiadomości będą widziały tylko osoby przebywające na działce.

/d wyczysc: Resetujesz swoją działkę do początkowego stanu.

/d ustawdom: Ustawiasz miejsce teleportu na działce w miejscu w którym aktualnie stoisz.

/d usundzialke: Usuwasz swoją działkę.

/d biom: Zmieniasz biom działki.

/d ocen 1-10: Oceniasz działkę gracza w skali od 1 do 10

/d wlasciciel nick: Zmieniasz właściciela swojej działki.

/d polacz (komenda vip): Łączysz działki które są obok siebie.

/d rozlacz ( komenda vip): Rozłączasz działki.

Komendy targu:

/targ: Teleportujesz się na targ.

/as rent: Wynajmujesz stoisko na którym stoisz.

/as unrent: Przestajesz wynajmować stoisko.

/as tp targ_nr: Teleportujesz się na swój targ.

/as addfriend nick: Dodajesz osobę do swojego targu.

/as delfriend nick: Usuwasz osobę dodaną ze swojego targu.

Komendy partnerskie:

/partner poslub nick: Oświadczasz się graczowi.

/partner rozwod: Rozwodzisz się z graczem z którym jesteś w związku.

/partner tp: Teleportujesz się natychmiastowo do swojej drugiej połówki.

/partner ulecz: Uleczasz swojego partnera.

/partner chat: Włączasz czat w którym wiadomości widzisz tylko ty i twój partner.

/partner ustawdom: Ustawiasz wspólny dom.

/partner dom: Teleportujesz się do wspólnego domu.

/partner prezent: Dajesz partnerowi item który trzymasz w łapce.

Komendy Vip / Svip:

/kit svipklucz: Otrzymujesz 2 klucze do ruletki vip.

/kit vipklucz: Otrzymujesz 1 klucz do ruletki vip.

/kit svip: Odbierasz zestaw Svip.

/kit vip: Odbierasz zestaw vip.

/noc: Ustawiasz noc (Tylko dla siebie).

/dzien: Ustawiasz dzień (Tylko dla siebie).

/back: Teleportujesz się do miejsca ostatniej śmierci.

/craft: Otwierasz crafting table.

/ec: Otwierasz enderchest.

/hat: Zakładasz na głowie item trzymany w łapce.

/fly: włączasz/wyłączasz latanie.

Komendy prywatne:

/msg nick tresc: Wysyłasz prywatną wiadomość do gracza.

/ignore nick: Nie będziesz widzieć wiadomości od gracza na czacie.

/mail send nick tresc: Wysyłasz maila do osoby która jest online lub offline.

/mail read: Czytasz maile od graczy.

/mail clear: Czyścisz swoją skrzynkę pocztową.

Komendy teleportacyjne:

/czolgi: Teleportuje cię do miejsca w którym możesz zakupić czołgi.

/spawn: Teleportuje cię do głównego miejsca na FreeBuild.

/sklepvip: Teleportuje cię do sklepu dla vipów i Svipów.

/farma: Teleportuje cię do miejsca w którym możesz zabijać zwierzęta (świnie,kury,krowy, owce).

/lowisko: Teleportuje cię do miejsca w którym możesz łowić i sprzedawać ryby.

/lotnisko: Miejsce w którym możesz zakupić samoloty.

/salon: Miejsce w którym kupisz auta.

/buty: Miejsce w którym kupisz różne rodzaje butów.

/ubrania: Teleportuje cię do miejsca w którym kupisz ubrania (bluzy,czapki,spodnie).

/strefavip: Teleportuje cię do miejsca dla vipów i Svipów.

/sur: Teleportuje cię na mapę surowcową.

/pvp: Miejsce w którym możesz zawalczyć z innym graczem.

/kosciol: Teleportuje cię do miejsca w którym możesz wziąć ślub.

/motory: Teleportuje cię do sklepu z motorami.

/fabryka: Dostajesz tu pieniądze za wykopane bloki.

/kebab: Miejsce w którym zakupisz różnego rodzaju kebaby.

/kfc: Teleportuje cię do miejsca w którym możesz kupić jedzenie.

/skup: Teleportuje cię do miejsca w którym możesz sprzedać różne bloki, surowce itp.

/dekoral: Miejsce w którym kupisz różne kolorowe bloki.

/tpa nick: Teleportujesz się do gracza ( musi on zaakceptować teleportacje).

/tpaccept: Akceptujesz teleportacje.

Komendy inne:

/konto: Pokazuje aktualny stan konta.

/kit gracz: Dostajemy kamienne itemki i ciastka.

/odbierz: Odbierasz zakupione pakiety.

/report: Tą komendą możesz zgłosić gracza.

pzdr

• Super 4
  • Haha 1
  • Wow 1

• Moderator Forum
9 minut temu, TurekPros napisał:

Staram się być miła nawet dla osób za którymi nie za bardzo przepadam. 

W takim razie tutaj niżej na pewno miałaś do czynienia z zaprzysięgłym wrogiem, skoro nie udało Ci się być miłą

Spoiler

image.png.2b69ab88513fade73b158abf0b1d4e2e.png

Wiek sugeruje dojrzałość, czas na pełnienie obowiązków wystarczający. Świetna kolekcja hobby, chętnie poznałabym Twoje sposoby planowania czasu. Zdania są raz krótkie raz długie, jest ich strasznie dużo. Mnóstwo błędów stylistycznych; mieszasz słownictwo specjalistyczne z potocznym, przez co całość bardzo źle się czyta. 

Niewątpliwie podanie jest trollingiem. Twierdzę tak, ponieważ jeśli mówisz prawdę - znaczyłoby to, że jesteś osobą inteligentną i zdolną do logicznego myślenia (czytanie książek kształtuje tę umiejętność, granie w szachy i gry logiczne zaś z pewnością jej wymaga). W takim przypadku, posiadając minimalne zdolności literackie nie pisałabyś tutaj o zupełnie zbędnych, nie na miejscu faktach (jaki jęczmień macie i czy ciągniecie hajsy z unii) - wrzucone byłyby więc one w takiej ewentualności celowo, być może aby zadrwić z innych podań. Druga opcja - kłamiesz w tych zdaniach - co w zasadzie poddaje w wątpliwość całe podanie wskazując (znowu) na to, że nie podchodzisz do tej rekrutacji na poważnie. 

Na neutral :D

• Super 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy