Jump to content

[ODRZUCONE] [UN BAN] tymbirk

Szymix23
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: tymbirk
nick osoby która cie zbanowała: Neonyre
data nadania bana: 18/02/2022

dlugosc bana : na zawsze
wyjaśnienie: dostalem perm bana za jakies multikonto nie wiem nawet co to jest naprawde nic takiego nie mam prosze o un bana bo jest mi smutno ze moi koledzy moga grac na najlepszym serverze a ja nie moge nawet na niego wejsc😭 naprawde przysiegam nie mialem zadnego multikonta

dlaczego chcesz dostac un bana: ponniewaz naprawde nie mam zadnego multikonta i chcail bym juz pograc na moim ulubionym serverze a nie patrzec jak moi koledzy graja i udostepnija mi ekran zeby pokazac mi gre  prosze o un bana naprawde nie mam jakiegos multikonta 😥 

prosze o szybka dopowiedz bo chcial bym juz pograc na moim ulubionym serverze Crafted.pl

Edited by Szymix23
  • Haha 2
  • Przykro mi 2

• Junior Admin [FB]

W prośbie o Unban na poprzednim koncie napisałeś, że wszedłeś po tym jak kolega dostał bana na 1 dzień i to miałoby być powodem twojego bana. W odpowiedzi napisałem, że musisz z nim napisać wątek o dzieleniu IP. Mimo, że napisałeś ten wątek, do weryfikacji się nie zgłosiliście, dlatego ban dalej jest. Jeśli napiszesz ponownie dzielenie IP i rozmowa przebiegnie pomyślnie, zostaniesz odbanowany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy