Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] nikibogata12

nikibogata123
 Share

Recommended Posts

1. Nick: nikibogata12

2. Imię: Nikola

3. Wiek: 16

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Około 3 lata 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, oczywiście 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłam na sve ale nie szło mi zbyt dobrze.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3-4h tygodniowo w weekend 4-5h.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Miałam kilka kar na forum za offtopic II.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Dużo czasu spędzałabym na serwerze. Bardzo lubię pomagać graczą, niektórzy mogą to potwierdzić. Zmieniłam się od czasu helpera na sve mogę zagwarantować że 100% bardziej bym się starała, niż za czasów helpera na sve. Jeżeli była by taka potrzeba to pomagała bym administracji. Teraz byście się nie zawiedli.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Jestem Nikola chodzę na kierunek biol-chem. Interesuje się zwierzętami. Lubię grać w gry typu freebuild, survival extreme. Mam kilku przyjaciół, nie tylko w internecie. Lubię pomagać innym.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, bardzo uważnie 

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

- /d zaufaj: Gracz może budować na twojej działce nawet jeżeli nie ma cię na serwerze.a

- /d dodaj: Gracz może budować na twojej działce tylko wtedy kiedy jesteś online.

- /d polacz: Łączy wszystkie twoje działki w jedną wielką (tylko dla vipów).

- /d ban: Banujesz gracza wtedy on, nie może wejść na twoją działkę, do momentu kiedy go nie odbanujesz.

- /d chat: Chat działki, widzą go tylko osoby które są na twojej działce .

- /d auto: Kupujesz losową działkę za 500$.

- /d zajmij: Kupujesz działkę na której stoisz, za kwotę 500$.

- /d usuń: Usuwa działkę (na zawsze).

- /d ocena: Ocena działki.

CHEATY        

1. X-ray - Pozwala znaleźć różne rudy jak np: ruda diamentów. 

2. Jezus - Umożliwia chodzenie po wodzie. 

3. ChestESP - Pozwala zobaczyć różne skrzynki. 

4. KillAura- umożliwia nam atakowanie osób z dużej odległości, bez patrzenia na nią. 

5. Speed hack - Umożliwia bieganie z bardzo duża prędkością. 

6.Scaffold – Automatycznie kładzie bloki pod naszymi nogami. 

7. AntiAfk- Co jakiś czas podskakuje. 

8. AutoEat - Automatyczne jedzenie podczas bicia, działa to tylko wtedy kiedy mamy jedzenie w ekwipunku. 

Posted (edited)

Na Freebuildzie nie są wymagane Cheaty, a poza tym w podaniu widzę kilka błędów. Zdania są okropne i interpunkcji w tym podaniu brak.

Podsumowując jestem na NIE.

Edited by rozwalic

Komend jest mało. Cheaty nie są wymagane więc od razu ludzie myślą że nawet nie czytałaś wymagań. Zdań też jest mało. Niestety jestem na nie

daj repke, brakuje 7 do 500

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy