Jump to content

[Propozycja] Restart Netheru

Zuwik__
 Share

Guest

§1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Propozycja] nazwa_propozycji

//Poprawiłem.

Recommended Posts

Twój nick: Zuwik__

Nazwa propozycji: Restart netheru

Opis: Restart nether myślę że było by to fajne nether by się restartował co 5 mies np. Oraz gracze którzy u was grają by nie mieli za nudno bo około 1/2 mies i już jest zgriwofany. Mam nadzieję że pomogłem. 

Dlaczego akórat to: Dlaczego? Myślę że graczom się to spodoba rozgrywka u was będzie fajniejsza. I lepsza jednocześnie. To tyle z mojej strony 

Jakby ktoś się pytał na jaki tryb to na wersję 1.14 1.15 1.16 1.17 

Pozdrawiam

Edited by Rev
By Rev,

Poprawiłam estetykę wątku.

• Guest changed the title to [Propozycja] Restart Netheru

Na tak, znaczna część posiadaczy bardzo dużej ilości netherytu  znalazła go na cheatach. Często tacy ludzie dostają bany lub po prostu znikają po kilku dniach grania. Więc duże ilości netherytu znikają bezpowrotnie wraz z nimi 😭 nowe osoby które zaczną grać za kilka miesięcy właściwie będą sb mogły pomarzyć o netherycie.

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Sponsor+

Survival Extreme to tryb/tryby zbliżone do zwykłej rozgrywki bez modyfikacji lub tzw. anarchii. Jak można zauważyć na takich trybach są tylko podstawowe wtyczki czy inne dodatki, przez co tryb ma swój unikalny klimat. Restart netheru nie pasuje do tego trybu (co zresztą widać po wypowiedziach innych użytkowników).

Jestem na nie.

• 1 month later...