Jump to content

[ODRZUCONE] chce być w administracji na toxic ocean

Ptaku2704
 Share

Message added by Kacperrr_,

Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu.

Recommended Posts

1. Nick: Ptaku2704

2. Imię: Miłosz
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? - niepamiętam, ale podejrzewam że zaczołem jakieś 3 lub 2 lata temu
5. Masz mikrofon i TS3? - mikrofon mam ale niewiem co to TS3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? - nie, nigdy, alę chce podjąć się nowego wyzwania
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? - zależy od humoru moich rodziców, ale chyba 2-4 godziny dziennie, a najczęściej w weekendy
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? - nie byłem karany, jestem git 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? - Jestem spoko budowniczym i mam wielką wyobraźnię, i dzięki temu mógłbym dodać kilka ulepszeń lub pomysłów jak sprawić by było ciekawiej. Chcę także pomagać tym którzy tej pomocy potrzebują, a w dodatku mógłbym się nauczyć wielu nowych i ważnych rzeczy. Chciałbym także zostawić coś po sobie na tym pięknym serwerze, by pamiętano o mnie tak samo jak o całej administracji. Mógłbym napisać książkę na temat crafted.pl i wam wysłać byścię sprzedawali lub dodać książki do kupna za monety na toxic ocean, bo tam właśnie pragnę być kimkolwiek ważniejszym. Mogę oczywiście podejmować się nielubianych zadań, lub doradzać, dawać propozycję, albo chociaż patrolować w poszukiwaniu hakerów ten serwer---> toxic ocean.    
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Miłosz, mieszkam w Wołczy wielkiej i mam kota o imieniu luna. Mam 13 lat i chciałbym być kimś więcej niż graczem który korzysta z tego nad czym pracowała administracja, bo chciałbym tez pomagać, budować, i poznawać. Chciałbym grać na gitarze, umiem tworzyć łatwo słowa piosenek, muzyka to jak moja druga połówka, piszę książkę i czytam ich dużo, piszę też czasem wiersze. Jeżdżę też na rowerze, lubię podróżować i zwiedzać, nawiązywać przyjaźnie których nigdy niemiałem jak zawierać, jestem trochę wstydliwy i  zdezorientowany, ale daje radę. Podziwiam administrację serwerów (zwłaszcza crafted.pl) za ciężką pracę i chce, jak już pewnie wspominałem, pomóc wam administracjo, potrafię być użyteczny, chociaż nie znam się aż tak dobrze na komendach i programowaniu, pozdrawiam.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun:  niema takiej komendy na serwerze.

- /w zapros nick: Jeśli się to wpisze to wysyła to zaproszenię do gracza jakiego nick wpisało się do swojej wyspy.
- /w coop nick: wysyła się zaproszenię tymczasowe do bycia członkiem wyspy
- /report:  używając tej komendy mozna zgłosić kogos na serwerze, jeśli czituje lub hakuje.
- /w wykop nick:  wyżuca osobe kturej nick się wpisało z twojej wyspy
- /skup (dokładna informacja): otwiera miejsce w kturym można sprzedać itemy które się ma w ekwipunku za monety,\.

• Kacperrr_ changed the title to [ODRZUCONE] chce być w administracji na toxic ocean
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy